По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Iesācējiem

Накопления-проверьте плиз меня Uz tēmu sarakstu

Накопления-проверьте плиз меня
Здравствуйте уважаемые главбухгалтера!

Извиняйте, в голове сумбур, читала темку до меня про накопления, и правильно ли я поняла как надо делать помогите плиз советом .

_______________________________________

2007GOD

1 )Aprēķināta darba alga 2007.g. (alga,prēmijas)bez atvaļinājuma naudas????

1человек 1330,92

2человек 1725

vsego 1330,92+1725=3056,41

2) Videja izpeļņa

1330,92:12=110,91

1725:12=143,79

vsego 110,91+143,79=254,70

3)Darba deveja soc.nodoklis
110,91*24,09%=26,72

143,79*24,09%=34,64

vsego 26,72+34,64=61,36

D7210 K4310=254,70

D7310 K4310=61,36

ITOGO Izveidotie uzkrājumi par 2007 gadu uz 31/12/2007 254,70+61,36=316,06

V Deklaracii UIN V 19STROKE summa 316,06

_____________________________________

2008GOD

1 )Aprēķināta darba alga 2008.g. (alga,prēmijas)bez atvaļinājuma naudas!!!!?????

1человек 1780,88

2человек 887,28

vsego 1780,88+887,28=2668,16

2) Videja izpeļņa

1780,88:12=148,41

887,28:12=73,94

vsego 148,41+73,94=222,35

3)Darba deveja soc.nodoklis
148,41*24,09%=35,75

73,94*24,09%=17,81

vsego 35,75+17,81=53,56

_______________________________________

V 2007g=254,70 V2008=222,35 raznica 32,35

V2007g=61,36 v2008=53,56 raznica 7,80

Poskolku summi v 2008 umenjshilis, to v 2008 provodki:

D 4310 K7210=32,35 D4310 K7310=7,80????

A cto v Deklaracii-v kakuju stroku????

спасибо заранее
Neznajka_2007
Neznajka_2007 15.01.2009 14:29
277 ziņojumi

Atbildes (22)

Проведите разницу и отразите в декларации.
Martinas
Martinas 09.02.2009 09:37
38532 ziņojumi
Martnas, спасибо, что помогаете мне и не сердитесь, что я так много спрашивала про 2310счет.

Разница за 2007 год получилась, что я больше на 7 списала в 2007 на сумму 110,91+26,72=137,63

254,70-143,79=110,91

61,36-34,64=26,72
Neznajka_2007
Neznajka_2007 09.02.2009 09:42
277 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.