По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Gada pārskats

Uzkrājums atvaļinājumam Uz tēmu sarakstu

Uzkrājums atvaļinājumam
Citāts no A.Ludborža iz Bilances žurnāla:"Gada pārskata bilancē uzkrātās atvaļinājumu saistības tiek uzskaitītas pārējo kreditoru postenī taču, ja atvaļinājumu izmaksas tiktu aplēstas aptuveni, tās bilancē atzīstamas kā uzkrājumi."

Vai tas varētu nozīmēt to, ka aplēses var veikt aptuveni, jo patiesās izmaksas ,kas būs gada laikā nav faktiski nosakāmas.Es , piemēram, aprēkināju atvaļinājuma naudu vienam darbiniekam, kas drīz arī ies atvaļinājumā un + darba devēja soc. un to ieliku ieliku atvaļinājuma uzzkrājumos.Vai daru pareizi, īsti gan pārliecināta neesmu....:-/
Squirrel
Squirrel 30.01.2007 15:58
809 ziņojumi

Atbildes (3)

Aizmirsu pateikt, ka šim SIA ir arī tikai šis viens darbinieks pagaidām.
Squirrel
Squirrel 30.01.2007 15:59
809 ziņojumi
Nav jāaprēķina patiesās izmaksas ,kas būs gada laikā, bet gan saistības, kas radušās gada laikā un ir uz31.decembri

Nopelnīto, bet neizmantoto atvaļinājumu naudu+d.dev.soc.nod.uz 31.dec var aprēķināt precīzi, protams, ja nav kādu 100 strādājošo, jo tad tas ir darbietilpīgi un neatmaksājas.Ja var apr. precizi, liek saistībās, bet ,ja aptuveni, tad -uzkrājumos.
Ariks
Ariks 30.01.2007 16:20
8 ziņojumi
Paldie! Mazliet pārpratu šo uzkrājumu jēgu.:-)
Squirrel
Squirrel 30.01.2007 16:24
809 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.