По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Klubs (jautājumi, novēlējumi, domas)

Zvana starptautiskie numuri (мошенники) Uz tēmu sarakstu

Zvana starptautiskie numuri (мошенники)
Sveiki. Mums uz mājas telefonu (tieši uz mājas, nevis mobilo) zvana nepazīstamie, starptautiskie numuri. Ceļot klausi, protams, neviens neko nesaka, dzirdams troksnis un tā tālāk. Mēs jau neceļam tos zvanus, bet zvani turpinās. Mēs, protams, nepārzvanām. Da visiem laikam tādi ir zvanījuši. Jautājums tāds: Vai par to ir jāziņo policijā? Mēs nepārzvanām un finansiālos zaudējumus nenesam, bet ir taču cilvēki, kuri pārzvana. Šonakt (TIEŠI NAKTĪ) bija saņemti 12 zvani no dažādām valstīm. Vai jāziņo policijā, lai viņi ķertos pie šiem "manjakiem"?
Vrgramatvede
Vrgramatvede 25.08.2019 14:31
176 ziņojumi

Atbildes (31)

Var jau rakstīt, bet policijas atbilde būs, ka nav noziedzīga nodarījuma sastāva. Parasti tie ir aziātu izcelsmes zvanītāji, kas ķer uz muļķi. Atzvanīt nav ieteicams. Operatori arī šādus jautājumus nerisinās.
Oscar
Oscar 25.08.2019 15:24
nav ziņojumu
Izejošos straptautiskos zvanus no fiksētā tālruņa var bloķēt.
Ienākošos laikam nevar.
Man arī uz mobilo samērā bieži zvana un piedāvā visādas akcijas nopirkt.
Vienmēr atbildu - salokiet tās akcijas un iebāziet... Jūs jau zināt, kur.
Aivars007
Aivars007 25.08.2019 16:38
26981 ziņojums
Oskaram 100% taisnība.
Mūsu policijai - ja nav līķa, nav problēmu.
Aivars007
Aivars007 25.08.2019 16:39
26981 ziņojums
Vienkārši man žēl omītes un visus pārējos, kuri pārzvana. Jo tagad radi, paziņas ir izklīduši pa pasauli un atrodas tie, kuri pārzvana, domādami, ka zvana kāds pazīstamais. Tāpēc gribās, lai policija kaut ko dara lietas labā...
Vrgramatvede
Vrgramatvede 25.08.2019 16:53
176 ziņojumi
Vienkārši man žēl omītes un visus pārējos, kuri pārzvana. Jo tagad radi, paziņas ir izklīduši pa pasauli un atrodas tie, kuri pārzvana, domādami, ka zvana kāds pazīstamais. Tāpēc gribās, lai policija kaut ko dara lietas labā...
Vrgramatvede 25.08.2019 16:53
Ticiet Oskaram, ticiet man - neviens neko nedarīs.
Jāiemāca savējiem tomēr neatzvanīt.
Un netērēt savu naudiņu.
Jo tiem numuriem ir pievienotas dažādas programmas, kas nokāš pamatīgas naudiņas.
Aivars007
Aivars007 25.08.2019 17:04
26981 ziņojums
Tāpēc gribās, lai policija kaut ko dara lietas labā...
Vrgramatvede 25.08.2019 16:53
Gribēt jau var, bet....... nevar Policija izstāvēt pie katra krāpnieka. Šajā gadījumā velta gribēšana. Runājiet ar vecākiem un vecvecākiem. Veiciet viņiem izskaidrojošo darbu, rezultāts neizpaliks.
Aivareno
Aivareno 25.08.2019 20:34
6641 ziņojums
Operatori gan būs ieinteresēti nobloķēt! Jo viņiem jāmaksā starpsavienojuma izmaksas par izsaukuma pabeigšanu viņu tīklā...
Ant_lv
Ant_lv 25.08.2019 22:20
3407 ziņojumi
Operatori gan būs ieinteresēti nobloķēt! Jo viņiem jāmaksā starpsavienojuma izmaksas par izsaukuma pabeigšanu viņu tīklā...
Ant_lv 25.08.2019 22:20
TET gadījumā nebūs ieinteresēti... No pieredzes...
Oscar
Oscar 25.08.2019 23:06
nav ziņojumu
На смартфонах есть возможность блокировки. Только что проверили с приятельницей на своих телефонах, блокированный слышит вечное "занято", а телефон, куда звонят, не показывает ничего.
Allda
Allda 26.08.2019 09:55
2909 ziņojumi
На смартфонах есть возможность блокировки. Только что проверили с приятельницей на своих телефонах, блокированный слышит вечное "занято", а телефон, куда звонят, не показывает ничего.
Allda 26.08.2019 09:55
...uz mājas telefonu (tieši uz mājas, nevis mobilo)...
Aivars007
Aivars007 26.08.2019 10:12
26981 ziņojums
Vienkārši man žēl omītes un visus pārējos, kuri pārzvana. Jo tagad radi, paziņas ir izklīduši pa pasauli un atrodas tie, kuri pārzvana, domādami, ka zvana kāds pazīstamais. Tāpēc gribās, lai policija kaut ko dara lietas labā...
Vrgramatvede 25.08.2019 16:53
Для этого есть "продвинутые" дети и внуки. Моей тёще категорически запрещено перзванивать на какие-либо номера. Её "уцелевшие" подружки занесены в память. А факт вымогательсвта за якобы аварию в своё время был (звонок из Литвы). Слава богу она тогда после длительного входящего засомневалась, что что-то не так. А длительный входящий явно говорил о том, что срочно "наводили" курьера на забор денег.
Tehnolog
Tehnolog 27.08.2019 10:31
3101 ziņojums
Vienkārši man žēl omītes un visus pārējos, kuri pārzvana. Jo tagad radi, paziņas ir izklīduši pa pasauli un atrodas tie, kuri pārzvana, domādami, ka zvana kāds pazīstamais. Tāpēc gribās, lai policija kaut ko dara lietas labā...
Vrgramatvede 25.08.2019 16:53
Для этого есть "продвинутые" дети и внуки. Моей тёще категорически запрещено перзванивать на какие-либо номера. Её "уцелевшие" подружки занесены в память. А факт вымогательсвта за якобы аварию в своё время был (звонок из Литвы). Слава богу она тогда после длительного входящего засомневалась, что что-то не так. А длительный входящий явно говорил о том, что срочно "наводили" курьера на забор денег.
Tehnolog 27.08.2019 10:31
Par to garo zvanu es gan Jums nepiekritīšu. Ja man vajag ko steidzami es "turu līdz pēdējam". Tāpēc, es uzskatu, ka garais zvans nav aizdomīgs. Protams, ka jāskaidro savējiem, ka nav jāpārzvana, bet ir taču radi ārzemēs, paziņas. Tāpēc jau ir jātiek vaļā no "šiem", lai pārzvanot uz ārzemju numuru, pārzvanīt savējiem nevis "šiem".
Vrgramatvede
Vrgramatvede 01.09.2019 15:48
176 ziņojumi
На смартфонах есть возможность блокировки. Только что проверили с приятельницей на своих телефонах, блокированный слышит вечное "занято", а телефон, куда звонят, не показывает ничего.
Allda 26.08.2019 09:55
Это программа "чёрный список",в начале этого года покупала новый смартфон,так эту функцию просила установить специально,а изначально такой не было.Может быть наличие такой функции зависит от крутости телефона,я покупала не очень дорогой.А сначала мне предложили после каждого такого звонка приходить к ним (к оператору) и писать заявление на блокировку номера
Gravchik
Gravchik 02.09.2019 17:55
6083 ziņojumi
Mobilajies tālruņiem laba aplikācija ir SmartID, parāda zvanītāju, kā arī ja tas ir spams, stacionārajiem telefoniem, jābūt ļoti viedam, lai to varētu uzinstalēt.
Oscar
Oscar 02.09.2019 18:33
nav ziņojumu
Это программа "чёрный список",
У меня дешёвый Xiaomi. Никакой специальной программы не ставила. Предустановленный Андроид 9, программа для звонков "Телефон", разработчик Google LLC. Для каждого поступившего звонка есть опция "Блокировать, сообщить о спаме"

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.dialer
Allda
Allda 02.09.2019 22:27
2909 ziņojumi
Это программа "чёрный список",
Gravchik 02.09.2019 17:55
У меня дешёвый Xiaomi. Никакой специальной программы не ставила. Предустановленный Андроид 9, программа для звонков "Телефон", разработчик Google LLC. Для каждого поступившего звонка есть опция "Блокировать, сообщить о спаме"

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.dialer
Allda 02.09.2019 22:27
О, спасибо, у меня тоже Xiaomi
Albina
Albina 03.09.2019 10:24
64598 ziņojumi
Gribu padalīties ar informāciju.
+34956922020
+43720072552
Runā krievu valodā.

Zvana un saka, uz mana vārda esot kaut kāds konts brokeru atvērts. Lai aizvērtu, jāinstalē datorā kaut kāda programma (lai lejupielādējot). Un dzirdams, ка nu it kā fonā vai nu sapulce (daudz cilvēku), nu iespējams, ka call center. Un kad es teicu, ka esmu pie datora, tad viņa pasaka Человек готов, tātad kādam savā pusē pateica.
Kad pateicu, ka nekādu programmu netaisos instalēt, tad sāka tur stāstīt, ka kontā esot atlikums 400 eiro, kuru es varētu saņemt un sāka tā diezgan uzstājīgi runāt. Kad sāku prasīt, kas tā vispār par brokeru uzņēmumu, kas viņa ir, tad nometa klausuli.
Tā ka jābūt uzmanīgam. Galvenais neko neinstalēt datorā.
Some
Some 21.07.2020 17:54
124 ziņojumi
Tad nu gan jābūt sevišķi aptaurētam, lai savā datorā instalētu kaut ko tādu, ko iesaka pa telefonu nezināmi cilvēki.
Acīmredzot, 96% nav no gaisa grābts skaitlis.
Aivars007
Aivars007 21.07.2020 18:25
26981 ziņojums
Šitos viltus brokerus ļoti atvēsina uzstājīga runāšana latviski. Parasti uz kādu pusgadu pārstāj zvanīt, ja iztur pirmo "mātes vārdu" plūsmu, kad lūdz runāt latviski.
Ant_lv
Ant_lv 21.07.2020 18:40
3407 ziņojumi
Nu jā. Bet te vēl psiholoģiskā apstrāde. Viņi zvanīja šodien agrāk, prasīja vai esmu pie datora. Atbildēju, ka nē. Tad teica, ka pārzvanīs. Un droši vien doma te ir, ka cilvēks piesēstas pie datora un tie zvanītāji cilvēku ietekmē tā, ka cilvēks dara, ko viņam saka...
Some
Some 21.07.2020 19:33
124 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.