По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Klubs (jautājumi, novēlējumi, domas)

НОВЫЕ АНЕКДОТИКИ Uz tēmu sarakstu

НОВЫЕ АНЕКДОТИКИ
По многочисленным просьбам трудящихся.....LOL
Sletla
Sletla 02.12.2011 12:50
13439 ziņojumi

Atbildes (5855)

Три дня с женой ломали голову, чем заняться в выходные. Выручил 5-летний сынуля. Принес из садика кишечную инфекцию. ... все выходные.
Oscar
Oscar 30.03.2019 13:05
nav ziņojumu
Valdība ziņo, ka šonakt pāreja uz vasaras laiku notikusi veiksmīgi. Tiks prēmētas atbildīgās amatpersonas!
Oscar
Oscar 31.03.2019 12:42
nav ziņojumu
Traumataloga starpsezona- kad snovbordisti beigušies, bet motociklisti vēl nav sākušies...
Oscar
Oscar 31.03.2019 14:25
nav ziņojumu
1 апреля посвящается

"Самые большие глупости в мире делаются с серьезным выражением лица."
а, если, наоборот?

https://www.youtube.com/watch?time_continue=16&v=Kd5ZBo8QCrs
Allda
Allda 01.04.2019 10:33
2909 ziņojumi
Весна как женщина, говорит — уже иду, а сама сидит в халате, с мокрой головой и ногти красит!
Oscar
Oscar 02.04.2019 11:11
nav ziņojumu
3036. gads, Britu parlaments kārtējo reizi izpilda rituālu "Terezas Mejas vienošanos noraidīšana". Neviens vairs neatcerās kā radusies šī tradīcija.
Oscar
Oscar 03.04.2019 01:15
nav ziņojumu
- Милая, мне так плохо! Пожалей меня!
- Дорогой, ты такой жалкий!

Папа говорит своей четырнадцатилетней дочке: — Если будешь вести себя как хорошая девочка, получишь от меня в подарок серебряный браслет. — Но, папа, за то, что я вела себя как плохая девочка, мне подарили золотой.

— Вчера в театре был такой мерзкий спектакль, что под конец я не выдержал и выматерился на весь зал. Какой же был скандал! — Незачем было так долго терпеть, плюнул бы и ушел в самом начале. — Не мог. У меня была главная роль.

Никогда не говорите никому, что у них нет чувства юмора. Особенно если у них нет чувства юмора.

— Медленная смерть — это долгая жизнь... в браке! Стресс, полученный за год такой жизни, равносилен стрессу сгоревшего заживо!... — Подождите, а вы точно тамада?

— Добрая половина страны живет плохо.
— А злая?
— Злая половина страны живет намного лучше.
— Почему?
— У нее добра больше...
Tehnolog
Tehnolog 03.04.2019 11:14
3099 ziņojumi
Skolēna vakara lūgšana:

– Dieviņ, lūdzu, izdari tā, lai Daugava ietek Klusajā okeānā, kā es šodien kontroldarbā uzrakstīju.
Oscar
Oscar 09.04.2019 21:29
nav ziņojumu
Kaut kur redzēts...

Бежит лиса по лесу. Навстречу обезьяна: — Лиса, куда несёшься?- Да у нас новый налог на мех ввели. боюсь. как бы шкуру не сняли. Обезьяна как кинется бежать, даже лису обогнала. Лиса:
— Обезьяна, а тебе — то, голожопой, чего бояться?
— А то я нашу страну не знаю! С голожопых и начнут!
Oscar
Oscar 20.04.2019 23:13
nav ziņojumu
Kaut kur redzēts...

Бежит лиса по лесу. Навстречу обезьяна: — Лиса, куда несёшься?- Да у нас новый налог на мех ввели. боюсь. как бы шкуру не сняли. Обезьяна как кинется бежать, даже лису обогнала. Лиса:
— Обезьяна, а тебе — то, голожопой, чего бояться?
— А то я нашу страну не знаю! С голожопых и начнут!
Oscar 20.04.2019 23:13
Tehnolog
Tehnolog 21.04.2019 09:54
3099 ziņojumi
Kaut kur redzēts...

Бежит лиса по лесу. Навстречу обезьяна: — Лиса, куда несёшься?- Да у нас новый налог на мех ввели. боюсь. как бы шкуру не сняли. Обезьяна как кинется бежать, даже лису обогнала. Лиса:
— Обезьяна, а тебе — то, голожопой, чего бояться?
— А то я нашу страну не знаю! С голожопых и начнут!
Oscar 20.04.2019 23:13
Tehnolog 21.04.2019 09:54
Бежит лиса по лесу.Навстречу ёжик: - Лиса,куда бежишь? - Да налоговая в лес пришла, говорят налог на мех ввели.Ёжик подумал - я на игле,жена на игле,дети тоже на игле и тоже побежал,бежит навстречу встречает обезьяну,обезьяна спрашивает ежа, куда бежишь ёжик? - Да налоговая пришла в лес - отвечает ёж и дальше побежал. Обезьяна подумала и тоже рванула бежать, бежит и думает - я с головой ж...ой,муж с головой ж...ой , дети тоже с голой ж...ой от кого и зачем я бегу????
Krilova
Krilova 21.04.2019 18:58
83 ziņojumi
Не могу сказать, что мне было смешно
Скорее это очень грустно
Ksjusha
Ksjusha 07.05.2019 11:27
11011 ziņojumi
Ой, это я про ролик о математике
Ksjusha
Ksjusha 07.05.2019 11:28
11011 ziņojumi
https://rus.tvnet.lv/6678719/v-germanii-na-prevyshenii-skorosti-popalsya-golub
Meek
Meek 08.05.2019 22:44
5648 ziņojumi
https://www.tvnet.lv/4515484/indija-zurka-bankomata-sagrauzusi-banknotes-vairak-neka-16-000-vertiba
Meek
Meek 09.05.2019 22:48
5648 ziņojumi
Meek 09.05.2019 22:48
Redz, pierādījums, ka liela nauda laimi nenes - nomira žurks pilnu muti naudas bankomātā dzīvojot. Vai viņš bija laimīgāks, nekā žurķis mistkastē?
Laikam jau cilvēkiem arī šis tas no šī stāsta jāizloba
Andaz
Andaz 13.05.2019 08:44
27892 ziņojumi
Tiesas sēdes laikā omītei uzdeva jautājumu; izdzirdot viņas atbildi, tiesnesis bija gatavs palīst zem galda
Ome ar savu atbildi pārsteidza visus!
Mazā Dienvidamerikas pilsētiņā prokurors kā pirmo liecinieci izsauca vecu omīti. Savu pratināšanu viņš sāka ar vārdiem:
-Misis Džonsa, vai jūs mani pazīstat?
-Protams, ka es jūs pazīstu, mister Viljams. Es jūs pazinu vēl tad, kad jūs bijāt pavisam maziņš, un, godīgi sakot, jūs man šobrīd sagādājiet lielu vilšanos. Jūs melojiet, krāpiet savu sievu, manipulējiet ar cilvēkiem un aiz citu mugurām runājiet nejaucības!
Jums tīk domāt, ka esiet svarīgs, taču, ja jums būtu pietiekoši daudz smadzeņu galvā, jūs saprastu, ka esiet viens niecīgs birokrāts.
Prokurors bija šokēts. Nezinot, ko tālāk darīt, viņš norādīja uz tālāko telpas galu un vecajai kundzei pajautāja:
-Misis Džonsa, vai jūs pazīstat advokātu?
-Nu, protams, ka es viņu pazīstu! Es viņu zinu jau no bērna kājas.
Viņš ir slinks un neciešams, viņam ir nopietnas problēmas ar alkoholu. Viņš ne ar vienu nespēj nodibināt normālas attiecības, un viņa kantoris ir viens no vissliktākajiem visā štatā. Nemaz nerunājot par to, ka viņš krāpj sievu ar trim dažādām sievietēm. Starp citu, viena no tām ir jūsu sieva. Jā, es viņu labi pazīstu.
Advokāts stāvēja kā zemē iemiets.
Tiesnesis paaicināja pie sevis abus jaunos juristus un klusā balsī viņiem teica:
-Ja kāds no jums, idiotiem, pajautās viņai, vai viņa pazīst mani, es jūs abus aizsūtīšu uz elektrisko krēslu.
Aivars007
Aivars007 13.05.2019 09:39
26981 ziņojums
Albina
Albina 13.05.2019 10:04
64595 ziņojumi
Andaz
Andaz 13.05.2019 13:28
27892 ziņojumi
Krast
Krast 13.05.2019 15:43
1902 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.