По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Nodokļi un nodevas

Kokmateriāli! Uz tēmu sarakstu

Kokmateriāli!
Vai par kokmateriāliem var norēķināties skaidrā naudā? par to pretī saņemot kvīti! Vai šeit nav nekādi ierobežojumi?
Evita2
Evita2 05.10.2010 13:16
40 ziņojumi

Atbildes (2)

17. Kokmateriālu saņēmējs par kokmateriāliem maksā, izmantojot bezskaidras naudas norēķinus, izņemot šo noteikumu 18.punktā minētos gadījumus.

18. Norēķinoties par kokmateriāliem, maksāt skaidrā naudā var tikai šādos gadījumos:

18.1. ja kokmateriālu saņēmējs ir fiziskā persona, kas nav reģistrēta Valsts ieņēmumu dienesta ar pievienotās vērtības nodokli apliekamo personu reģistrā, tas iemaksā naudu kokmateriālu piegādātāja kredītiestādes kontā;

18.2. ja kokmateriāli piegādāti (pārdoti), izmantojot mazumtirdzniecības tīklu;

18.3. ja kokmateriālu piegādātājs un kokmateriālu saņēmējs ir fiziskas personas, kurām nav jāreģistrējas Valsts ieņēmumu dienesta ar pievienotās vērtības nodokli apliekamo personu reģistrā.

http://www.vid.gov.lv/dokumenti/tiesibu_akti/mk%20noteikumi/pvn/pvn_19122006_nr.1028.doc
Irena22
Irena22 05.10.2010 13:27
42998 ziņojumi
Liels paldies!
Evita2
Evita2 05.10.2010 13:28
40 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.