По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības atskaites, VID - attiecības, informācija, audīts

VSAOI atskaite Uz tēmu sarakstu

VSAOI atskaite
sveicinaati,

gribeeju precizeet shodien VID`a sniegto padomu, kaa labot VSAOI atskaiti.

situaacija taada, ka pamaniitas neprecizitaates VSAOI atskaitees par 2010. gada februaari un martu. Shobriid nododot apriilja atskaiti varot labot arii februaari un martu. Lieta taada, ka atskaitees ir bruto algas vietaa ir uzraadiita neto alga. liidz ar to jaalabo arii algas aile un soc.nod un IIN. Soc nod un algu labo rakstot starpiibu ailiitees, -precizeetie darba ienaakumi un precizeetaas un apreekjinaataas VSAO iemaksas.

jautaajums taads. no VID sapratu ka algu starpiibas par februaari un martu skaitu klaat apriilja bruto algai. Taa pat ariii precizeetaas VSAO iemaksas. Taa pat sanaak ar IIN. par februaari un martu starpiibu (cik piertuukst) un mar apriili tekosho.

Bet baigaa putra sanaak, vai EDS man shito joku njems pretiii? un vai vispaar var labo VSAOI atskaites par februaari?
Chikita
Chikita 17.05.2010 19:58
355 ziņojumi

Atbildes (7)

varbuut kaads var paliidzeet un paskaidrot kaa Juus riikotos shaadaa situaacijaa? par februaari un martu ir izmaksaatas summas (alga) kas ir mineetas atskaiteee.
Chikita
Chikita 17.05.2010 20:12
355 ziņojumi
Pārskata mēnesī darba devējs precizē darba ņēmēja darba ienākumus un obligātās iemaksas:

27.1. par iepriekšējo mēnesi pirms pārskata mēneša (arī par tām personām, kuras pārskata mēnesī nav darba ņēmēja statusā, bet iepriekšējā mēnesī pirms pārskata mēneša bija darba ņēmēja statusā). Darba devēja ziņojumā norāda darba ienākumus (6.aile) un obligāto iemaksu (7.aile) palielinājumu vai samazinājumu;

27.2. pārskata mēnesī par iepriek­šējiem mēnešiem pirms šo noteikumu 27.1.apakšpunktā minētā mēneša, izņemot šo noteikumu 28.2. un 28.3.apakšpunktā minētos gadījumus. Darba devēja ziņojumā par pārskata mēnesi attiecīgi palielina vai samazina darba ienākumus (4.aile) un obligātās iemaksas (5.aile);

Tātad, saskaņa ar MK noteikumiem Nr. 942 : Atskaitē par aprīli 6. un 7. ailēs uzrādiet precizējuma summas par martu, bet 4.un5. ailēs liekat klāt starpību par februāri.
Lana68
Lana68 17.05.2010 21:14
854 ziņojumi
paldies
Chikita
Chikita 17.05.2010 22:02
355 ziņojumi
Tātad, saskaņa ar MK noteikumiem Nr. 942 : Atskaitē par aprīli 6. un 7. ailēs uzrādiet precizējuma summas par martu, bet 4.un5. ailēs liekat klāt starpību par februāri.

to visu, protams, skaitu klāt aprīļa cipariem vai ne? nu ceru, ka EDS ņems pretī.
Chikita
Chikita 18.05.2010 09:01
355 ziņojumi
A kas tad EDS, protams ņems:-D
Ilma
Ilma 18.05.2010 09:06
30495 ziņojumi
to visu, protams, skaitu klāt aprīļa cipariem vai ne? ..

4.un5. ailēs alga par aprīli kopā ar februāra algu
Lana68
Lana68 18.05.2010 09:08
854 ziņojumi
paldies liels.
Chikita
Chikita 18.05.2010 09:22
355 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.