Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).
Nodokļi un nodevas
PVN un kokmateriāli Uz tēmu sarakstu

Maylane 07.10.2009 15:46
17 ziņojumi
17 ziņojumi
Atbildes (4)
Manas domas ir tādas, ka pakalpojums tiek sniegts Latvijas uzņēmums Latvijas uzņēmumam. Tā kā tas ir kokmateriālu pakalpojums tad parasts rēķins kā visiem Latvijas uzņēmumiem ar reverso kokmateriālu PVN grāmatojumu.Tikai tai firmai kura ir kokmateriālu īpašnieks jāizraksta starptautiskā pārvadājumu transporta ceļazīme CMR, lai pierādītu preces izvešanas faktu uz ES.
Domāju, ka šeit jāskatās kam tiek sniegts pakalpojums, pakalpojums tiek sniegts Latvijas uzņēmumam un tas ir pēc manas saprašanas Latvijas robežās.
Aizvērt
Īss pārkāpuma apraksts
Aizvērt