По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības uzskaites jautājumi. Lietvedība

Nekustamais īpašums Uz tēmu sarakstu

Nekustamais īpašums
Vai kāds var palīdzēt ar padomu šādā situācijā, jaunuzceltā ēka un zeme ar 15.01.2009 (nodota ekspluatācijā) uzskaitē ir kontā "Gatavie ražojumi un preces pārdošanai", bet paraugdzīvokļu iekārtošanas izmaksas (mēbeles, virtuves iekārta) kontā "Pamatlīdzekļu izveidošana un celtniec. obj. izm."

Pašlaik daļa dzīvokļu ir pārdoti fiziskām personām, daļa izīrēta gan fiziskām, gan juridiskām personām. Apsaimniekošanu veic mūsu saistītais uzņēmums.

Jautājums:

Vai var atstāt kontā "Preces pārdošanai" vai tomēr jāpārliek uz PL un jārēķina nolietojums gan nepārdotajiem, gan izīrētajiem dzīvokļiem?
Ll9
Ll9 08.08.2009 18:57
126 ziņojumi

Atbildes (1)

Товар в аренду не сдаётся, значит, сданные в найм квартиры, должны быть у вас на учёте как ОС.
Tt7
Tt7 08.08.2009 21:31
37863 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.