Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).
ak šīs nelaimīgās valūtas
saņemts rēķins 7... 53 = 58.gbp
samaksa tiek veikta no eur bankas konta 87.00 eur.
un šaja brīdi rodas jautājums kas notiek ar valūtu starpibām un grāmatojumiem.
Atbildes (7)
Rodas peļņa vai zaudējumi no valūts konvertācijas. Būs vai nu 81.. vai 82..Ir jāgrāmato konvertācija pēc Oficiālā kursa un starpība tad norādīs P/Z.
labi, cik es noprotu ir jāizmanto konvertācijas konts.
jo samaksājot bankā rēkinu man nekādi nenosegsies 53.. konts
var izmantot var neizmantot, jādara tā kā ir noteikts metodikā
Un kas sastāda metodiku????
kā nu kurš dara, cits pats raksta, cits samaksā naudiņu lai viņam uzraksts, bet fakts ir tāds, ka lai nerastos šādi jautājumi, atveram to un izlasam!
Nu - ir gadījumi, kad darbinieki sāk strādāt līdz ar firmas dibināšanu un paši visu veido un lemj, kā ko darīt.Un situācijas veidajas ik dienas un ne visas situācijas var paredzēt nolikumā.To var likt kā pielikumus , papildinājumus uttt uttt, bet kā rīkoties tajā mirklī, kad situācijas rodas?
nu šis gadījums nav no retajiem
Aizvērt
Īss pārkāpuma apraksts
Aizvērt
Rediģēšanas vēsture