По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības uzskaites jautājumi. Lietvedība

Degvielas inventarizācija Uz tēmu sarakstu

Degvielas inventarizācija
Vsju priobretjennuju soljarku spisyvaju na 7.... Po kakomu princepu ocenit rezultat inventarizaciji na konec goda?
Natelochka
Natelochka 22.02.2007 13:29
88 ziņojumi

Atbildes (6)

Atkarībā no tā kāda ir Jūsu krājumu novērtēšanas metode.Espiem. pēc pēdējā pirkuma cenas tā liekas bija FIFO metode, bet ir arī vēl citas.
Ilma
Ilma 22.02.2007 13:35
30495 ziņojumi
Es saprotu ka tad jau Jums degviela atlikumā nepaliek,nav arī ko inventarizēt,taloniem arī jābūt atprečotiem
Irenap
Irenap 22.02.2007 13:45
137 ziņojumi
Kaut arī degvielu noraksta uzreiz uz 7.gr.pēc periodiskās inventarizācijas krājumu uzskaites metodes var būt gada beigās atlikumi pie inventarizācijas kurus arī novērtē un koriģē izdevumus.
Ilma
Ilma 22.02.2007 13:49
30495 ziņojumi
Ja vot tozhe pochemu-to dumaju, chto po FIFO, no vot revidet pochemu-to zaiknulsja, mol podschitat srednuju cenu za god!!
Natelochka
Natelochka 22.02.2007 14:03
88 ziņojumi
Ja ir runa par degvielu autotransportam, tad uz gada beigām degvielai bākās jau ir jāpaliek (vismaz kādiem dažiem litriem)

Es to aprēķinu pēc atlikumiem, kas maršrutu lapās. Nezinu, varbūt, ka ir cits veids, ka dabūt atlikumu bākās?
Dimma
Dimma 22.02.2007 14:06
1727 ziņojumi
Natelochka, считайте по тому методу, что записан в вашей методике
Albina
Albina 22.02.2007 14:07
64898 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.