Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).
Ilgtermiņa vai īstermiņa aizdevums Uz tēmu sarakstu
Ilgtermiņa vai īstermiņa aizdevums
Aizdevums aizdots 2006.g.jūlijā, jāatdod 2007.g.aprīlī.
Īstermiņa vai ilgtermiņa aizdevums?
Atbildes (7)
Vai 31.12.2006 jāpārgrāmato no konta 2370 uz citu, vai var atstāt turpat.
1) termiņš mazāks par 12 mēn. jau bija kred. izsniegšanas dienā 2) šados gadijumos un līdzīgos nav obligāti jāpārgrāmato, pietiek, ka bilancē parāda. Šajā gad. nekas nav ne jāizdala, ne jāpārgrāmato.
Atvainojos, sajaucu ar kredītu, bet tāpat nav nekas jāgrāmato.
Vēl tāda situācija- aizdevums izsniegts 2005.gadā,plānoja atdot 2006.gadā, bet neatdeva. Tagad atdevējs domā, ka varēs atdot 2007.gadā. Vai jāpārgrāmato kredīts kā ilgtermiņa aizdevums uz 31.12.2006 ?
Nē , jo domājiet taču atdot 2007.g. , kas ir īsāks laiks par 12 mēnešiem no bilances satād. datuma:-)
Aizvērt
Īss pārkāpuma apraksts
Aizvērt
Rediģēšanas vēsture