Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).
gorje DRN
Sveiki!~
pirmo reizi sastādu pārskatu par aprēķināto drn piemērojot piešķirtās atlaides. cik es saprotu piešķirtā atlaide 80% apjomā norādāma 7 ailē? un III sadaļā jāieraksta no LR vides ministrijas saņemtā vestule par piešķirtajām atlaidēm?
Atbildes (6)
- piešķirtā atlaide 80% apjomā norādāma 7 ailē - Jā!
- III sadaļā jāieraksta no LR vides ministrijas saņemtā vestule par piešķirtajām atlaidēm - Jā!
2. jautājums: kā grāmatot piešķirtās atlaides?
3. jautājums: absolūti neko nesaprotu ar tām elektroiekārtām: mēs ievedam un tirgojam, bet pārsvarā izmantojam savā saimnieciskajā darbībā tirdzniecības uatomātus. šis drn par elektroprecēm jāmaksā kurā brīdī ievedot vai realizējot iekārtu? un vai tas ir iekļaujams preces pašizmaksā vai attiecināms uz izmaksām?
2. 100% DRN sadalās :
20% - maksajuma summa valstij
24% - līdzekļi uzņēmuma rīcība
56% - maksa par izlietotā iepakojuma apsaimniekošanas organizēšanu
Grāmatojumi:
20% D 7...(DRN izmaksas);K 572(DRN saistības)
56% D 7... (maksa par pakalp.);K 531
24% D 7... (izmaksas);K 4...(uzkrājumi DRN)
4.grupā uzkrāto DRN par tekošo gadu ir jaizlieto līdz tekošā gada 31.decembrim.Parsummu,kura uz tekošā gada 31.decembripalik 4.gr.uzkrājumu konta,ir japalielina apliekamais ienakums UIN dekl.
Giza paldies!
un kā ar 3. jautajumu
Lost_data, почитайте Atkritumu apsaimniekošanas likums (ст. 20.1 и далее), там написано за что и когда.
Aizvērt
Īss pārkāpuma apraksts
Aizvērt
Rediģēšanas vēsture