По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Datorprogrammas, autortiesības un licencēšana

Bilance neiet 1C Uz tēmu sarakstu

Bilance neiet 1C
Nesakrīt aktīvs ar pasīvu, bet tikai 2 mēnešos augustā(par 980ls) un decembrī(par191ls. vai tā var būt, ka augustā nesakrīt un septembrī viss ok?

esmu griezusies arī apkalpojošā firmā, bet neko īsti neatbildēja, varbūt kādam ir bijusi līdzīga situācija vai varat pateikt ko vēl var pārbaudīt.

visi izmantojamie konti ir iekļauti aprēķinos,

P/Z arī ir pareizs
Sibylla
Sibylla 14.03.2006 09:12
1499 ziņojumi

Atbildes (6)

проверьте хорошо, такого не бывает:) баланс на то и баланс
Uzzi
Uzzi 14.03.2006 09:22
nav ziņojumu
'tur jau tā lieta, ka es nevaru atrast no kurienes tas cipars rodas, pat izveido nepareizu grāmatojumu tā starpība nemainās.
Sibylla
Sibylla 14.03.2006 09:47
1499 ziņojumi
Распечатайте оборотно-сальдовую ведомость для проверки баланса и расшифровку баланса и сверьте каждый счет,может, какой-то счет не попал в настройку баланса или аналитика не совпала при закрытии счета
Sinica
Sinica 14.03.2006 09:59
149 ziņojumi
Sibylla а как можно заочно найти Вашу ошибку? проверьте даты баланса(не цыфры по счетам, а дни и месяц)
Uzzi
Uzzi 14.03.2006 10:00
nav ziņojumu
es nebiju domājusi, ka jūs atradīsiet manu kļūdu, vienkārši ieteiksiet ko pārbaudīt.

paldies, meklēšu pa dienām.
Sibylla
Sibylla 14.03.2006 10:07
1499 ziņojumi
Paldies Uzzi, atradu kļūdu:)
Sibylla
Sibylla 14.03.2006 10:42
1499 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.