По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Aktuālā diskusija

PPR - un apmaksa. Uz tēmu sarakstu

PPR - un apmaksa.
stulba situācija,bet neko nevaru darit,visus rekinus no piegadatajiem redzu tikai pec tam , kad šefs tās apmaksā,tad ari ar to datumu sifreju- bet izskatās stulbi,ja prece saņemta janvāri, bet apmaksāta martā tad ari esmu spiesta norakstit visus izdevumus kā ari priekšnodokli, uz PPR pierakstu kad tā ir tikusi grāmatvedbā, bet tas jau nav pareizi, un kas par to var būt no VIDa-es domaju vai par tādu rcibu var uzlikt sodu.

Paldies.
Robin
Robin 02.02.2006 17:44
150 ziņojumi

Atbildes (3)

Es domāju tā: ja janvāra PPR ir atnākusi martā, tad Jums ir jālabo PVN deklarācija par janvāri un jāiesniedz VIDā kā precizēto. Tad Jums nebūs nekāds sods.Joprece ir atnākusi janvārī kopā ar PPR, tātad reģistrējāt to protams janvārī. Un arī dokumentu ir jāiegrāmato janvārī, un priekšnodoklis jāiekļauj arī janvārī.
Lenaj
Lenaj 02.02.2006 19:02
127 ziņojumi
Lenaj, это Вы погорячились по поводу исправления деклараций, право отчислить предналог у них появилось уже в январе, а вот когда этот предналог отчислять - это уж как им захочется - или в январе, или в феврале, а может быть и в октябре. А вот шефу не мешало бы и знать, что он нарушает требования закона о Бухучете о порядке отражения в этом учете поступивших на фирму платежных документов.
Tt7
Tt7 02.02.2006 19:09
37863 ziņojumi
Вам просто надо в методике отразить, что ПВН берется в предналог по оплате.
Valterin
Valterin 03.02.2006 00:47
8641 ziņojums

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.