По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Aktuālā diskusija

Lūdzu kāds palīdziet šajā jautājumā?????:( Uz tēmu sarakstu

Lūdzu kāds palīdziet šajā jautājumā?????:(
Ja uzņēmums sūta savu darbinieku iegūt autovadītāja apliecību (Kaut kādai konkrētai kategorijai). Apliecība nepieciešama, lai darbinieks varētu veikt savus pienākumus. Lai varētu iegūt šo apliecību ir jāiziet medicīniskā apskate. Vai šos izdevumu ir jāliek pie darbinieka darba algas un jāietur nodokļi, vai man ir tiesības viņus iekļaut saimnieciskās darbības izdevumos?
Mazulite
Mazulite 12.01.2006 11:41
192 ziņojumi

Atbildes (6)

Norakstiet saimnieciskās darbības izmaksās.
Mu-maija
Mu-maija 12.01.2006 11:42
15953 ziņojumi
Это по 112 правилам. Но - в трудовом договоре долждно быть отражено, и инструкция должностная соответствующая должна быть.
Irinaav
Irinaav 12.01.2006 11:49
1011 ziņojumi
Nu priekš kam tāda "haļava"? Ja grib strādāt, lai pats par visu maksā, it sevišķi jau nu medicīnisko apskati. Viņš iegūs tiesības par Jūsu naudu un atvadīsies no Jums.
Ambera
Ambera 12.01.2006 12:11
21759 ziņojumi
Tur jau tā lieta, ka uzņēmuma vadītājs grib atmaksāt šos čekus un runa ir par to vai tos drīkst iekļaut saimnieciskās darbības izdevumos 7 grupā? Jo tā ir specifiska kategorija, manuprāt traktortehnikas, tas ir nepieciešams, lai viņš varētu strādāt uz konkrētajām tehnikām, varu piebilst, ka uzņēmums nodarbojas ar ceļu būvi un šādi speciālisti ir nepieciešami, lai nodrošinātu ceļu uzbūvēšanu. Un uzņēmums uzskata, ka labāk ir izglītot esošos darbiniekus, nekā ņemt jaunus no malas.
Mazulite
Mazulite 12.01.2006 18:52
192 ziņojumi
Mu-maija (Maija Grebenko) ir mūsu vislielākā autoritāte. Viņai varat droši ticēt
Ambera
Ambera 12.01.2006 19:01
21759 ziņojumi
Mīļš paldies, tad man vismaz sirds mierīga, man jau likās, ka tā varētu būt pareizi, bit vienmēr biedē tas bubulis VIDs:)
Mazulite
Mazulite 12.01.2006 19:09
192 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.