По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības uzskaites jautājumi. Lietvedība

Saistības ilgtermiņa, īstermiņa. Uz tēmu sarakstu

Saistības ilgtermiņa, īstermiņa.
Sveiki! Ir iegādāts iekrāvējs līzingā uz 5 gadi. Kādu summu pārgrāmatot šā gada beigās no ilgtermiņa saistībām uz īstermiņa saistībām (maksājumi, kas būs veicami 2006.gadā), ja maksājamā pamatsumma ik pēc 3 mēnešiem mainās (maksājamā summa (pamatsumma + procenti) katru mēnesi ir vienāda, ik pēc 3 mēnešiem tiek mainīta procentu likme, tāpēc arī pamatsumma mainās)??? Kā šādās situācijās rīkojās???
Vstund
Vstund 29.09.2005 15:03
380 ziņojumi

Atbildes (6)

Varbūt daru nepareizi, bet līzingu iegrāmatoju pēc saņemtās pavadzīmes, kurā uzrādīta preces vērtība un PVN 18%, pie ikmēneša sanemtajiem rēķiniem par samaksu, parādu arī līzinga %. Uz gada beigām paskaitīsiet kopējo pamatparāda summu kas maksājama 2006.gadā un pārgrāmatosiet uz īstermiņa saistībām.
Berziplus
Berziplus 29.09.2005 15:08
217 ziņojumi
В том то и проблема, что сумму тяжело спрогнозировать, она может менятся в зависимости от процентной ставки
Ok
Ok 29.09.2005 15:12
nav ziņojumu
Nu jā bet tā summa 2006. gada laikā mainīsies!
Vstund
Vstund 29.09.2005 15:12
380 ziņojumi
Piekritu Berziplus, jo iegrāmato tikai pamatparādu pēc PPR.procenti lai mainās, tos iegrāmato pie kārtējā rēķina saņemšanas.
Inesebarko
Inesebarko 29.09.2005 15:16
15 ziņojumi
Inesebarko - ar procentiem es jau tā daru, bet mainoties procentiem mainās arī pamatparāds, jo kopējais maksājums nemainās, tas ir identisks katru mēnesi.
Vstund
Vstund 29.09.2005 15:18
380 ziņojumi
При составлении годового отчета просто посмотрите по графику платежей сколько у Вас осталось основного долга выплачивать спустя год после отчетной даты. Проценты не причем. Они появляются в текущем периодеб и всегда будут крткосрочной задолженностью.
Julijatim
Julijatim 29.09.2005 15:46
8799 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.