По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Nodokļi un nodevas

608 MK not. Uz tēmu sarakstu

608 MK not.
sveicināti, koļegas!

varbut skrienu ratiem pa priekšu un vid tuvakaja laika dos skadrojumus, bet tomer.

MK608not ir tie kas uzliek par pienakumu maksat 0.75Ls par katru darbinieku. man radas jautajumi

1]vai tas ir darbinieka ienakums

2]kur kontet - kautkadi citi izdevumi vai apdroshinashas izdevumi

3]vai javeic uzskaiti pa darbiniekiem

4]vai par menesha laika atbrivotajiem ari ir javeic maksajumi

pagaidam viss
Ad
Ad 07.01.2003 16:49
nav ziņojumu

Atbildes (7)

1)tās varbūt tikai izdevums, bet ne ienākums. Darba dēvēja vai darba nēmēja, tās man arī pagaidam nav skaidrs, jalasā likumu “par darbinieku aizsardzību darba devēja maksātnespējas gadījumā”. 2)vajag ņēmt jaunu 57..-norēķini ar budžetu..3)ja tās darbinieka izdevums, tad jā 4)domāju, kā jā.

Mans jautājums savukārt - būs kaut kādi veidlapas nodevas atskaitei VIDam.
Julijatim
Julijatim 07.01.2003 18:26
8799 ziņojumi
attieciba uz 4] tad viedojas situacija, ka par vienu un to pashu cilveku nodeva tiks samaksata 2x- gan vecaja, gan jaunaja darba vieta.
Ad
Ad 08.01.2003 11:06
nav ziņojumu
Es u zskatu, ka:

1)tas ir darba dēvēja izdevums (obligātais)

2)kontet var uz jauniem kontiem - "valsts nodeva par darbinieku aizsardzību darba devēja maksātnespējas gadījumā" (domaju, ka tas būs 754. - apdrošināšana, vai līdzig. konts, bet tikai ne 72. vai 77.gr.) un 5.7. grupā "Norēķini ar budžetu"

3)ja jus veiksiet uzskaiti pa darbiniekiem (7.2... kontā), jums tikai būs precizitāte. Var arī veikt par visiem darbiniekiem kopā, bet personīgi man tas nepatīk

4)MK 608 teikts, ka jāviec tikai pa tiem darbiniekiem, kuri strādā pilnu mēnesi, bet "pārskata mēnesī". Tad domaju, ka jāveic arī par tiem, kuri strādā nepilnu mēnesi.
Olga.lv
Olga.lv 08.01.2003 13:58
829 ziņojumi
Piedošana!

Protams "uzskaiti pa darbiniekiem (7.5... kontā)"
Olga.lv
Olga.lv 08.01.2003 14:00
829 ziņojumi
un kas prasa uzskaiti pa darbiniekiem? diezvai tada ir nepiecieshama, ja nu vienigi tiks prasits nodevas summu uzradit personas kartite.

vispar sviesc, man ir vesela jura pusslodzhnieku.
Ad
Ad 08.01.2003 14:11
nav ziņojumu
Vai jau ir zinaams, liidz kuram datumam sho jaunu nodevu jaaparskaita?
Tatjanama
Tatjanama 09.01.2003 16:25
nav ziņojumu
nakosha menesha 15.dat http://www.likumi.lv/doc.php?id=69854
Ad
Ad 09.01.2003 18:11
nav ziņojumu

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.