По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības un tirdzniecības dokumentu noformēšana. Ierīces maksājumu reģistrēšanai. Darījumus apliecinoši dokumenti

Kak pravilno Uz tēmu sarakstu

Kak pravilno
Firma zanimajetsa montažnimi rabotami, postavkami i zakupkoj materialov na mesto raboti po dogovoru i v ocenj redkih slucijah prodajet tovar. Nuzen li zurnal registraciji tovara i nuzno li vipisivatj PPR posle togo kak mi kupili tovar a zatem perepravili na mesto provedenija rabot. K dogovoru prikreplena smeta s materialami i t.d.
May
May 19.12.2002 12:19
nav ziņojumu

Atbildes (1)

U menja tože firma zanimaetsja montažnimi rabotami.

Ja pri zakritii raboti pišu pieņemšanas-nodošanas akts

s ukazanijem rabot i s ispoļzovannimi materialami i

fakt.-rēķins so ssilkoj na etot akts.

esli materiali prodajutsja otdeļno, to PPR.

Žurnal registracii prihoda materialov tovara (kotorij zaverjaetsja v VID) ne vedu, t.k. on nužen toļko v tom sličae, kogda vid hoz.dejateļnosti - torgovļa i estj opredelennoe torgovoje mesto, gde osušestvļaetsja torgovaja dejateļnost.

Esli mi svoi materiali vezem na objekt, to vipisivaetsja iekšēja pavadzīme i v nej ukazivaetsja material, kakaja mašina perevozit i voditeļ etoj mašini.
Valerija
Valerija 23.12.2002 12:30
nav ziņojumu

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.