Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).
Par PVN uzskaiti
Ja SIA pārdod lietošanā bijušo angāru- noliktavu, kas ir vienreizējs darījums un nav saistīts ar SIA saimniecisko darbību.
- vai minētais neapliekamais darījums ir jāuzrāda mēneša PVN deklarācijā ( 49. rinda) un atbilstoši īpatnējā svara aprēķins kopējā darījumu vērtībā.
Atbildes (3)
Показывать декларации - обязательно, а вот пропорцию можно не считать, именно потому что сделка единственная.
Lietots nekustamais īpašums ar PVN netiek aplikts.
Kice, а он и показывается в 49 строке, как не облагаемый, но пропорцию в этом случае не надо рассчитывать
Aizvērt
Īss pārkāpuma apraksts
Aizvērt
Rediģēšanas vēsture