По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Aktuālā diskusija

Naudas plūsmas pārskats Uz tēmu sarakstu

Naudas plūsmas pārskats
It kā daudz ko saprotu, bet vai varat man vienkāršā valodā izstāstīt, kā pareiza sastādīt naudas plūsmas pārskatu pēc LGS Nr. 2

It kā Naudas un tās ekvivalentu neto pieagumus vai samazinājums ir starpība starp naudas atlikumu gada sākumā un gada beigās attiecīgi ar + ja palielinājies un ar - ja samazinājies. Uztaisīju veidlapu, bet netieku skaidrībā kā salikt ciparus tā, lai sanāktu pareizi, kas ar plusu, kas ar mīnusu////.. jaunam uzņēmumam kur parādās pamatkapitāls gada laikā ieguldītais un nesadalītā peļņa? Nevaru ierubīties.
Cleo
Cleo 19.01.2005 14:16
19234 ziņojumi

Atbildes (5)

Laikam pati izurbos sanāca, nezinu gan vai formulas tur man ir visiem gadījumiem, bet maniem dažiem cipariem formulas sanāk.
Cleo
Cleo 19.01.2005 16:22
19234 ziņojumi
Cleo, apsveicu Tevi! Es arī šodien centos izurbt to naudas plūsmu, taču kaut kas nesanāk līdz galam, ja vari lūdzu atsūti savu veidlapu uz a7970958@navigator.lv Jau iepriekš paldies!
Zemene
Zemene 19.01.2005 19:29
43 ziņojumi
Nosūtīju, varbūt noder, ja sanāca, dodiet ziņu, vismaz zināšu, ka formulas pareizas :))))
Cleo
Cleo 19.01.2005 19:38
19234 ziņojumi
Izvietoju arī VGK, paldies.
Vgk_redaktors
Vgk_redaktors 19.01.2005 21:16
2608 ziņojumi
ja nu gadījumā kaut kur neiet formula, kliedziet man arī, labošu savā eksemplārā arī maniem 5 cipariem gāja.
Cleo
Cleo 19.01.2005 21:17
19234 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.