По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības uzskaites jautājumi. Lietvedība

sīkie čeki Uz tēmu sarakstu

sīkie čeki
Avansa norēķinos sīkos čekus saskaitu, sanumurēju un kā pakalpojumu sniedzēju norādu - Dažādi pakalpojumu sniedzēji, piemēram benzīna čekus, tagad radušās domstarpības ar revidentiem par to, ka avansa norēķinā katra pakalpojuma sniedzēja nosaukums jāuzrāda, PVN Nr. utt. Vai tā ir?
Baibal
Baibal 03.01.2005 11:52
4 ziņojumi

Atbildes (1)

jā, tā ir. Avansa norēķins ir viendabīgu ataisnojuma dokumentu kopsavilkums, un tātad tur ir jābūt katra čeka atšifrējumam. Vēl varētu (varbūt, lai gan šaubos) tikt apvienoti viena partnera čeki (teiksim, ja ir līgums par degvielas iegādi ar karti utml.), bet ne dažādu partneru čeki. MK noteikumi 585 par grāmatvedības kārtošanu.
Cleo
Cleo 03.01.2005 12:05
19235 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.