Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).
Datorprogrammas, autortiesības un licencēšana
Lūdzu, lūdzu par Tildi! Uz tēmu sarakstu
Atbildes (4)
Varētu Tildē veidot atsevišķu noliktavu. Vismaz materiāliem. Un, kad izlieto, ar norakstīšanas aktu "izraksta" ārā.
Bet praktiski materiāli tiek norakstīti momentā...(neliels uzņēmums). Kaut kā nevaru izdomāt pareizu secību.
ja ir PPR tad jāreģistrē pat mazs sīkums, pat skrūvīte uz PPR izrakstīta jāiereģistrē. Noraksta ar Aktu par materiālu un mazv.inv norakstīšanu. Vispirms jau jums jāizvēlas krājumu uzskaites metode savā uzņēmuma savai saimnieciskās darbības specifikai- nepārtrauktā (caur noliktavu) vai periodiskā (uzreiz uz izmaksām).
Es tagad izdomāju, ka programmā vēršu jaunu noliktavu vaļā.Tur ievadīšu tās PPR un uzreiz sastādīšu norakstīšanas dokumentu.
Aizvērt
Īss pārkāpuma apraksts
Aizvērt