По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Darba likumdošana, darba attiecības. Darba drošība.

Darbinieka noma Uz tēmu sarakstu

Darbinieka noma
Viens SIA vēlas "aizdot" savu darbinieku uz mēnesi citam SIA. Piebildīšu, ka abiem SIA īpašnieks ir viena un tā pati persona. Varbūt kāds var īsumā, bet skaidri pastāstīt, kas šādā gadījumā ir nepieciešams? Vai obligāti ir vajadzīga darbiekārtošanas licence?
Gra
Gra 11.03.2024 10:32
12 ziņojumi

Atbildes (6)

Vai ir kādi īpaši apstākļi, kādēļ tas nepieciešams? Darbinieks taču var palikt SIA A, bet SIA A izrakstīt otrai SIA B rēķinu par veikto pakalpojumu.
Ilzex
Ilzex 11.03.2024 11:20
2667 ziņojumi
Īpašs apstāklis varētu būt tas, ka darbinieks no SIA "A" parakstītu SIA "B" dokumentus, līgumus.
Gra
Gra 11.03.2024 11:57
12 ziņojumi
Vai ir kādi īpaši apstākļi, kādēļ tas nepieciešams? Darbinieks taču var palikt SIA A, bet SIA A izrakstīt otrai SIA B rēķinu par veikto pakalpojumu.
Ilzex 11.03.2024 11:20
Īpašs apstāklis varētu būt tas, ka darbinieks no SIA "A" parakstītu SIA "B" dokumentus, līgumus.
Gra
Gra 11.03.2024 11:57
12 ziņojumi
Un kādēļ viņš to nevarētu darīt uz pilnvaras pamata?
Man ir viens klients, kam uzņēmums bija vairākus gadus neaktīvs. Nebija neviena darbinieka. Tad, ja kaut ko vajadzēja parakstīt, man bija pilnvara un es to darīju uzņēmuma vārdā. Arī pēc tam, kad atsākās aktīva darbība, pašreizejam direktoram nav prokūras un ja ārzemēs esošie valdes locekļi nevar kaut ko parakstīt, tad es to daru.
Nu un šo darbu es ietveru manās "stundās", par ko izrakstu klientam rēķinu.
Ilzex
Ilzex 11.03.2024 16:33
2667 ziņojumi
Un kādēļ viņš to nevarētu darīt uz pilnvaras pamata?
Man ir viens klients, kam uzņēmums bija vairākus gadus neaktīvs. Nebija neviena darbinieka. Tad, ja kaut ko vajadzēja parakstīt, man bija pilnvara un es to darīju uzņēmuma vārdā. Arī pēc tam, kad atsākās aktīva darbība, pašreizejam direktoram nav prokūras un ja ārzemēs esošie valdes locekļi nevar kaut ko parakstīt, tad es to daru.
Nu un šo darbu es ietveru manās "stundās", par ko izrakstu klientam rēķinu.
Ilzex 11.03.2024 16:33
Tad respektīvi darbinieks no SIA "A" varētu parakstīt dokumentus SIA "B" uz pilnvaras pamata, pat ja viņš ir nesaistīts šim uzņēmumam? Esošajā situācijā notiktu pirkuma līgumu parakstīšana ar klietniem klātienē.
Gra
Gra 11.03.2024 18:20
12 ziņojumi
Komercpilnvaras nav aizliegts izrakstīt kaut sētas krancim.
Ant_lv
Ant_lv 11.03.2024 20:16
3419 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.