По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības atskaites, VID - attiecības, informācija, audīts

Dividendes Uz tēmu sarakstu

Dividendes
Labdien, padalieties pieredzē, ja uzņēmumā pagājušajā gada ir mainījušās dalībnieku daļas, vai drīkst šogad izmaksāt dividendes? Vai ir kāds noilguma termiņš, lasīju komerclikumu, bet neko neatradu.
Sakele_m_gr
Sakele_m_gr 09.06.2022 12:26
4 ziņojumi

Atbildes (2)

Par dividenžu izmaksu lemj pašreizējie dalībnieki. Viņi var būt nomainījušies vakar, un kaut šodien lemt par dividendēm. Un tās tiks izmaksātas esošajiem dalībniekiem.

Parasti gan, ja uzņēmums ir pelnošs, tad daļu īpašnieki labprātāk vispirms saņem dividendes un pēc tam pārdod daļas. Vai arī sagaidāmās dividendes "ierēķina" daļu pārdošanas cenā.
Ilzex
Ilzex 09.06.2022 13:55
2538 ziņojumi
Liels paldies, Ilze, esmu jauna grāmatvede, varbūt varat vēl man vienu lietu paskaidrot- uzņēmumā, kurā sāku strādāt, ir konts " iepriekš.gadu peļna līdz 31.12.2017" kurā ir zaudējumi,un katru gadu līdz šim tā arī šis konts"velkas", 2018.gadā uzņēmums sāk strādāt ar peļņu, tā tiek uzskaitīta cita kontā "iepriekš, gadu nes.pelņa sakot ar 2018.g."Saprotu, ka grāmatvede tos sadalīja jo mainijās UIN Likums, bet vai tagad nevar pārcelt vienā kontā?
Sakele_m_gr
Sakele_m_gr 10.06.2022 11:06
4 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.