По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Nodokļi un nodevas

čeks un pavadzīme Uz tēmu sarakstu

čeks un pavadzīme
Labdien. SIA iegādājās materiālus par 490 eur. Norēķinājās ar bankas karti. Čekā ir visa nepieciešamā informācija. Vai obligāti ir nepieciešama pavadzīme?
Agrāk, laikam, virs 150eur, bija obligāti jāraksta pavadzīme.
Sara.m
Sara.m 28.04.2022 21:28
19 ziņojumi

Atbildes (3)

Svarīgs ir nevis dokumenta nosaukums, bet saturs.
Ant_lv
Ant_lv 28.04.2022 21:53
3410 ziņojumi
Tiešām čekā ir katras preces cena bez PVN? Viss var būt, bet man tādus čekus nav izdevies redzēt nekad.

(1) Par nodokļa rēķinu uzskata dokumentu papīra vai elektroniskā formā, kurā norādīti šādi rekvizīti un informācija, ja šajā likumā nav noteikts citādi:
9) preces vai pakalpojuma cena (vienas vienības vērtība bez nodokļa);
_susurs_
_susurs_ 29.04.2022 07:38
832 ziņojumi
Man tikko bija PVN atmaksas pārbaude par pāris darījumiem tieši ar pirkumiem ar čekiem, summas abos darījumos līdzīgas Jūsējai. Viens bija šo čeku nodeklarējis kā savu apliekamo darījumu (viņa teica, ka tā var būt, ja tirgotājam nav tik daudz to darījumu) bet es biju ielikusi kā attaisnojuma dokumentu Nodokļa rēķins. Jāliek ir čeks, ja tas ir čeks (apsolījos laboties) Arī otru pirkumu ar čeku biju ielikusi kā nodokļa rēķins 9attaisnojuma dokuments) otra puse tādu nebij deklarējusi, tie laikam lieli tirgotāji, teicu, ka varu čeku nosūtīt eds, teica, ka nevajag. Abi pirkumi bija no bankas konta ar karti, pircēja rekvizīti tajoas bija.
Sandra48
Sandra48 29.04.2022 14:23
324 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.