По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības atskaites, VID - attiecības, informācija, audīts

Nokavēta UIN deklarācija par janvāri Uz tēmu sarakstu

Nokavēta UIN deklarācija par janvāri
Labdien! Piefiksēju, ka bija piemirsies nodot UIN dekl par janvāri, jo tur veidojās maksājamā summa. Nododot tagad, kādi sodi ir gaidāmi? Vai var pa mierīgo?
Bison09
Bison09 16.06.2021 17:32
651 ziņojums

Atbildes (3)

Nodot tagad nekavējoties, un tad pie jūras gaidīt labo laiku. Vai arī interesē tīri no prakses, kāda tagad nostāja, bez sausās teorijas?
Ant_lv
Ant_lv 16.06.2021 17:43
3049 ziņojumi
Nedomāju, ka būs kādi sodi, bet nokavējuma nauda gan tiks sarēķināta.
Man diezgan daudz nācis saskārties ar "stipri" novēlotu UIN deklarāciju iesniegšanu. Piemēram, klients nopērk firmu, kas nav veikusi saimniecisko darbību. Tad VID atsūta vēstuli - lūdzu iesniedziet GP un UIN deklarāciju par 2-3 gadiem. Vēl nekad praksē neesmu saskārusies ar situāciju, ka par to piemērotu sodu. Parasti ir brīdinājums - iesniedziet līdz X datumam, citādi būs slikti Un ja iesniedz, tad nekādas sekas, izņemot nokavējuma naudu no 50 eur UIN, nerodas.
Ilzex
Ilzex 16.06.2021 22:01
2545 ziņojumi
Cik ir sniegts (ptu, ptu, ptu) sodus pēdējos gadus neliek par kavētiem UIN, vienīgi nokavējuma naudu sarēķina. Vienīgi, ja tuvākā gada laikā izdomās PVN importa režīmam pieteikties, tad gan to atteiks - aizmirsi vienu deklarāciju iesniegt laicīgi, gaidi 12 mēnešus, kamēr pazūdi no "sliktajiem sarakstiem"
_susurs_
_susurs_ 16.06.2021 23:17
594 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.