По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības uzskaites jautājumi. Lietvedība

NOVELOJIES REKINS :((( Uz tēmu sarakstu

NOVELOJIES REKINS :(((
Rekins izrakstits ar 29.10.2004. bet sanemu TIKAI !!!! sodien. PVN par oktobri protams jau nodots.Vaivaru to gramatot ar to 29.oktobri bet PVN liks uz prieksnodokli un atskaitit tagad novembri kad samaksu? Problema ta, ka rekina noradits ka pakalpojums sniegts attiecigajos oktobra datumos un rekins ari ar oktobri saskana ar nosacijumiem likuma par PVN izpildas laika zina pat abi divi (pakalpojums sniegts un rekins sanmets) oktobri bet ta negribas nest labojumus:(
Katarinna_2004
Katarinna_2004 22.11.2004 12:43
189 ziņojumi

Atbildes (4)

Bet nekur jau likumā nav teikts, ka Jūs nevarat priekšnodokli atskaitīt vēlākā laika periodā nekā veikts pakalpojums un saņemts rēķins. Jūs nedrīkstat agrāk nekā likums to nosaka, bet vēlāk iekļaut priekšnodokli varat, kaut vai decembrī. Savādāk ir ar PVN no realizācijas - tas ir jāuzrāda tajā taksācijas periodā,. kad ir izrakstīts rēķins.
Cleo
Cleo 22.11.2004 12:56
19235 ziņojumi
у всех есть такие счета, беда большая, включите в ноябрь.
Uzzi
Uzzi 22.11.2004 12:56
nav ziņojumu
paldies !
Katarinna_2004
Katarinna_2004 22.11.2004 12:58
189 ziņojumi
Я в таких случаях на счетах, где получение пишу свою дату
Iks
Iks 22.11.2004 16:02
nav ziņojumu

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.