По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Dažādi neklasificēti jautājumi

Rīgas namu pārvaldnieks- varbūt kādam ir darīšana? Uz tēmu sarakstu

Rīgas namu pārvaldnieks- varbūt kādam ir darīšana?
Firma nopirka dzīvokli ( RNP īpašumā) , līgums ar viņiem tika noslēgts, bet lai saņemtu rēķinus ( komunālos), jāreģistrējas e-parvaldnieks. Viss jau būtu jauki, bet juridisku personu tāpat nereģistrē...RNP pieprasa oi-daudz visādu papīru, tai skaitā notariāli apstiprinātu pilnvaru. Varbūt kādam ir info ,kā var viņus kaut kā ..., lai tiktu klāt komunālajiem rēķiniem.
Paldies. Ceru ka būs kādi ieteikumi.
Mnbv
Mnbv 23.03.2021 15:40
408 ziņojumi

Atbildes (7)

Piereģistrējieties kā fiziska persona.
Es katru mēnesi e-pārvaldniekā ņemu rēķinus - gan savus privātos, gan savu klientu.
Aivars007
Aivars007 23.03.2021 16:25
26981 ziņojums
Jau mēģināju, bet tā kā man personiski nav nekādu darīšanu ar RNP , tad parādījās teksts- nav informācijas par īpašumiem. Tālāk netiku...

Varbūt vēl kādas idejas?
Un kā var tikt klāt klientu rēķiniem? Kas jāvada, lai tiktu klāt?
Paldies.
Mnbv
Mnbv 23.03.2021 18:28
408 ziņojumi
Jau mēģināju, bet tā kā man personiski nav nekādu darīšanu ar RNP , tad parādījās teksts- nav informācijas par īpašumiem. Tālāk netiku...

Varbūt vēl kādas idejas?
Un kā var tikt klāt klientu rēķiniem? Kas jāvada, lai tiktu klāt?
Paldies.
Mnbv 23.03.2021 18:28
Man ir lietotājvārds un parole.
Mēģiniet telefoniski sazināties. Amatpersona lai izveido kontu, un varēsiet redzēt visus rēķinus.
Aivars007
Aivars007 23.03.2021 19:02
26981 ziņojums
Paldies.
Mēģināšu. Citādi firmu piereģistrēt vieglāk, kā ielogoties RNP .
Mnbv
Mnbv 24.03.2021 08:03
408 ziņojumi
Man vēl jautājums- kā var redzēt rēķinus?
Kad jāmaksā rēķins, tad gan uzreiz paziņojums, ka kavēts maksājums- mierīgi var pieslēgties
Bet.. parādījās summa, kas jāmaksā un tālāk aizgāja banka. kreisajā pusē, kur rēķinu arhīvs- tukšums. Kur tos rēķinus var redzēt? Tas RNP info tālrunis- veltīga laika izšķiešana- neko sakarīgu nevar pateikt.
Liels paldies.
Mnbv
Mnbv 01.04.2021 09:22
408 ziņojumi
Man visus rēķinus rāda Rēķinu arhīvs - kopš 2012.gada
Aivars007
Aivars007 01.04.2021 09:56
26981 ziņojums
Man vēl jautājums- kā var redzēt rēķinus?
Kad jāmaksā rēķins, tad gan uzreiz paziņojums, ka kavēts maksājums- mierīgi var pieslēgties
Bet.. parādījās summa, kas jāmaksā un tālāk aizgāja banka. kreisajā pusē, kur rēķinu arhīvs- tukšums. Kur tos rēķinus var redzēt? Tas RNP info tālrunis- veltīga laika izšķiešana- neko sakarīgu nevar pateikt.
Liels paldies.
Mnbv 01.04.2021 09:22
Dažreiz lieliem kantoriem gadās, ka pats rēķins tomēr nav savlaicīgi ievietots. Man tā ir bijis Tele2 (regulāri), Rīgas Ūdenim (1x), šķiet, ka arī RNP bija 1x. Pamēģiniet nākamajā dienā, ja arī tad vēl nav, tad rakstiet, gan jau viņiem ir kāds kontaktu e-pasts. Man labāk patīk rakstīt, jo tad pašai arī paliek kāds pierādījums.
Ilzex
Ilzex 01.04.2021 16:03
2666 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.