По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības un tirdzniecības dokumentu noformēšana. Ierīces maksājumu reģistrēšanai. Darījumus apliecinoši dokumenti

Grāmatvedības nodošana Uz tēmu sarakstu

Grāmatvedības nodošana
Как на сегодняшний день происходит передача бухгалтерии по завершению бухгалтерских услуг?
Понимаю, что у бухгалтеров это происходит редко. Поделитесь, пожалуйста, своим опытом.
Отдаем все первичные документы. Как быть с бухгалтерскими регистрами ? Главные книги, оборотки по годам, карточки счетов. Кто как делает, распечатываете и отдаете с документами или отправляете по электронной почте?
Если в электронном виде, как это оформить актом передачи?
Elecbird
Elecbird 23.03.2021 00:55
2599 ziņojumi

Atbildes (27)

У нового буха такая же программа как у Вас? Что останется на фирме после ухода буха?
Andinus
Andinus 23.03.2021 22:15
529 ziņojumi
У нового буха такая же программа как у Вас? Что останется на фирме после ухода буха?
Andinus 23.03.2021 22:15
Я не знаю какая программа у нового бухгалтера.
Было бухгалтерские обслуживание, я не была наёмным работником.
Elecbird
Elecbird 23.03.2021 22:50
2599 ziņojumi
Вообще-то , перед сдачей годовых все распечатки за год должны быть сделаны и бухом подписаны. Для возможного аудита и прочих нужд. Я уж не говорю про случаи слетевших баз. Новому бухугалтеру только текущий, незаконченный год по распечаткам или файлам передается. Классно-когда дают возможность удаленного доступа к базе данных, тогда уж точно гораздо легче и наглядней все.
Krast 23.03.2021 20:07
Проходила аудиторские проверки ( присяжный ревидент), распечатки прям все все и главная книга не требовалась. Оборотки и отдельные выписки по запросу.
А Вы распечатываете прям все регистры каждый год, несколько упаковок бумаги на одну фирму?
Для годового всегда распечатывала для себя оборотку, главные регистры, по которым есть остатки на 31.12.
Elecbird
Elecbird 23.03.2021 22:58
2599 ziņojumi
Могут потребовать Методику.
Anica
Anica 24.03.2021 08:03
271 ziņojums
Ieliešu eļļu ugunī, lai spožāk deg!
Grāmatvedības dokumentu nodošana notiek, pēc manas pieredzes, ļooti dažādi. Esmu saņēmis mapi ar dokumentiem, kurā ir tāds šurumburums, ka tikai pēc pusdienas saprotu, kur es varētu meklēt to vai citu dokumentu. Viss vienā mapē, ir kaut kādi atdalītāji ar grāmatvedības kontiem 2380,2310,5310, piemēram, nav ne mēnešu secības, ne jelkādas citas secības. Labi, ka mums abiem Zalktis un atsūtīja failu. Tad nu tā izpratne man kļuva labāka un es varēju saprast.
Ar pašnodarbinātajiem vispār ir traki. Daži grāmatveži, cenšas ar viņiem strādāt pēc divkāršā principa, drukā kases grāmatu, avansa norēķinus un citus brīnumus. Ieņēmumu - izdevumu žurnāls netiek kārtots. Piemēram, tiek iesniegts IK gada pārskats, lai gan pēc tā nav nekādas vajadzības. Daudzi grāmatveži neizprot vienkāršā ieraksta principu, pašnodarbinātā statusu un tā tālāk.
Man pēc vairāku uzņēmumu pārņemšanas radās iespaids, ka ārpakalpojumu grāmatveži izraksta rēķinus par saviem pakalpojumiem, bet grāmatvedība ir pavirši kārtota. Lai gan šīs rēķinu summas nav mazas. Ir tā, ka Tu skaties uz ierakstiem grāmatvedības reģistros un uzdod jautājumu - vai grāmatvedis ir beidzis pamatskolu? Jo ieraksti par to neliecina - ar rupjām pareizrakstības kļūdām, pavirši ieraksti, dokumenti bez parakstiem utt.
Ir arī ļoti perfekti sakārtoti dokumenti, taču tādu ir maz!
Īpaši šis ir redzams šajā laikā, kad nepieciešama komunikācija ar VID par atbalstu.
Aivareno
Aivareno 24.03.2021 10:11
6641 ziņojums
Šausmas!
Nespēju nemaz iedomāties, ka tā varētu būt.
Vai patiešām!?!
Priekš kam tad ir izdomāts vgk! Var taču pajautāt!
Es vienmēr te pajautāju, kurā mapē kādu papīru piešūt.
Aivars007
Aivars007 24.03.2021 10:26
26981 ziņojums
Daudzi grāmatveži neizprot vienkāršā ieraksta principu, pašnodarbinātā statusu un tā tālāk.
Aivareno 24.03.2021 10:11
Figak figak un gatavs. Bez poņas dajebkādas.
Ant_lv
Ant_lv 24.03.2021 20:37
3404 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.