По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības atskaites, VID - attiecības, informācija, audīts

Как разобраться в ЕДС Uz tēmu sarakstu

Как разобраться в ЕДС
Не понимаю, где теперь смотреть пени?
И вообще сверка налогов это ужас какой то. Как сверять и куда смотреть?
Melisa
Melisa 19.02.2021 15:36
662 ziņojumi

Atbildes (14)

Kreisajā pusē ir jauna sadaļa: Maksājumi un nomaksas stāvoklis.
Tajā arī visu meklējiet.
Apakšsadaļas "Nodokļi" un "Maksājumu stāvoklis".
Ir kaut kas līdzīgs iepriekšējiem variantiem.
Aivars007
Aivars007 19.02.2021 15:54
26981 ziņojums
Vai kādam pēdējo 30 dienu laikā ir bijis, ka 30 dienu vecs nodokļu maksājums nav aizgājis līdz galam un rāda nepamatotu nodokļu parādu?
Papa
Papa 19.02.2021 17:11
141 ziņojums
Nu soda naudai gan tagad ir plašs formāts. vienā summā nerāda cik konkrēti pa mēnesi., bet tas būtu ērti.
Linete
Linete 19.02.2021 17:24
2982 ziņojumi
Kādam ir izdevies tikt skaidrībā ar termiņpagarinājumiem? Rakstiski VID neko jau vairāk kā mēnesi neatbild, telefoniski tikai atbild, ka "atvainojiet, bez pārmaiņām nav progresa". Es neko nesaprotu vispār kur ko atrast EDSā tagad cik jāmaksā. Pamatsummas it kā no lēmumiem saskaitīju, bet tik un tā tekošo nodokļu atlikumi kaut kādi mistiski un no tā transakciju pārskata, kur viens maksājums sadalās 60 daļās (tiek segta soda nauda par katru dienu atsevišķi) es neko nesaprotu.
_susurs_
_susurs_ 22.02.2021 06:38
831 ziņojums
Maksājiet to summu, kas norādīta VID Lēmumā par termiņa pagarinājumu.
Bez pārmaiņām nav iespējams progress.
Es šajā valstī pēdējā laikā vairs ne par ko neuztraucos.

Cerams, ka saprotat krieviski.
Lūk, ko saka mana favorīte Renata Ļitvinova:
Любой минус, если он не кончается моей смертью, я превращаю в плюс...
Jāpiekrīt viņai.
Jauku dienu!
Aivars007
Aivars007 22.02.2021 10:05
26981 ziņojums
У них там реально -в одной форме один долг - в другой уже переплата. Последный месяц или квартал в отчет не попадают. Самой высчитывать остаток? У меня все равно с ними сальдо не сходиться. Пересдала отчеты, а сальдо у них не поменялось
Julijatim
Julijatim 25.02.2021 17:06
8799 ziņojumi
Atveru EDS šodien jau 25.02.2020. nodokļu maksātāja saistību un nodokļa aprēķins uz 25.02.20. ailīte neattiecinātās iemaksas, stāv mana pārmaksa. viss sakrīt. Maksāju laikā nodokļus.
Linete
Linete 25.02.2021 17:29
2982 ziņojumi
A es atveru šodien EDS un skatos, ka viss pa 0.00. Stundu vēlāk saņemu zvanu no VID, ka "mēs saņēmām no jums vēstuli pirms mēneša... ziniet, atvainojiet, piedodiet, bet nu sistēma šobrīd ir tāda kā ir... nu jā, jums ir parāds tekošajos maksājumos šodien par termiņpagarinājumu.... nu jā, jūs to neredzat... bet mēs gan redzam, ka jums ir parāds..." Vobšem paralēlā realitāte tur notiek. Nodokļu maksātājs redz vienu bildi, bet VID darbinieks redz citu bildi. Un dari tu ko gribi šobrīd - ne tu zini kā ir īstenībā, ne tu vari ar grāmatvedības datiem salīdzināt. Varbūt kādreiz kāds kaut ko izlabos, bet kad tas būs, neviens nezin.

Turklāt es vispār nesaprotu kā tāda situācija var izveidoties, ka ir parāds par termiņpagarinājumu grafika maksājumu, bet ir 0.00 parastajos ikmēneša nodokļos. Ja pēc MK noteikumiem pirmā lieta, kas tiek dzēsta no iemaksas ir termiņpagarinājumu grafika maksājumi. Sviests kaut kāds.
_susurs_
_susurs_ 25.02.2021 17:43
831 ziņojums
Varbūt kādreiz kāds kaut ko izlabos, bet kad tas būs, neviens nezin.

Dace Pelēkā teica - februāra beigas, marta sākums.
Es necenšos skatīties tajos kafijas biezumos.
Tikai nervu bendēšana.
Aivars007
Aivars007 25.02.2021 17:50
26981 ziņojums
"Ja pēc MK noteikumiem pirmā lieta, kas tiek dzēsta no iemaksas ir termiņpagarinājumu grafika maksājumi."

Nu nesanāk tā VIDam Man arī visādi brīnumi - pirmā tiek noņemta viņu pašu aprēķinātā nokavējuma nauda, vēl nezin kas un par ko. Iemaksājām gandrīz precīzu summu, kas nepieciešama termiņpagarinājuma grafika maksājumam (tekošie apmaksāti) un tagad trūkst ap 200 EUR
Es arī pagaidām "necenšos skatīties tajos kafijas biezumos". Vienalga neko īsti nevar saprast. Gaidu solītos uzlabojumus ...
Elita33
Elita33 25.02.2021 22:03
510 ziņojumi
Vai kāds ir sapratis no likumiem par deklarāciju labošanu? Jeb tas nekur nav atrunāts - tikai VID kaut kādos murgos nosapņots? Es nesaprotu vienu lietu - ir divas PVN deklarācijas 2020.gadā, abās ir pārmaksa, tagad uzņēmums abas izlabo - vienā mēnesī pārmaksa palielinās, otrā samazinās. Tajā mēnesī, kur pārmaksa samazinās, PVN atlikumu VID samazina 2020.gadā (un attiecīgi sarēķina soda naudas automātiski). Bet par to mēnesi, kad pārmaksa palielinās - PVN atlikumu VID palielina 2021.gadā. Telefoniski atbild, ka tagad pārmaksas akceptējot 30 dienas pēc iesniegšanas un ar to datumu arī parādās EDS visi labojumi. Nu ok, labi, bet tad varbūt konsekventi abās deklarācijās???? Sviests kaut kāds. Bija sajaukti periodi rēķinam un dēļ tā tagad pa gadu soda naudas sarēķina. Kopš kura laika tiek noteikumi ar atpakaļejošu datumu pieņemti?
_susurs_
_susurs_ 11.03.2021 22:02
831 ziņojums
Par pārmaksu akceptēšanu, diemžēl, jā, noteikumi mainījās.
Valstij par labu, nodokļu maksātājam par sliktu.
Atbildi meklējiet Likumā par nodokļiem un nodevām - pēdējos grozījumus.
Aivars007
Aivars007 12.03.2021 09:17
26981 ziņojums
"Ja pēc MK noteikumiem pirmā lieta, kas tiek dzēsta no iemaksas ir termiņpagarinājumu grafika maksājumi."

Nu nesanāk tā VIDam Man arī visādi brīnumi - pirmā tiek noņemta viņu pašu aprēķinātā nokavējuma nauda, vēl nezin kas un par ko. Iemaksājām gandrīz precīzu summu, kas nepieciešama termiņpagarinājuma grafika maksājumam (tekošie apmaksāti) un tagad trūkst ap 200 EUR
Es arī pagaidām "necenšos skatīties tajos kafijas biezumos". Vienalga neko īsti nevar saprast. Gaidu solītos uzlabojumus ...
Elita33 25.02.2021 22:03
Mums tas pats termiņa pagarinājumam Es it kā saprotu, kur parādījās tās kavējuma naudas - tie ir tie tekošie 0.025% par dienu, kas grafikā nav iekļauti un iepriekš nebija redzami. Bet tagad apmaksājām un vēl trūkst gandrīz tikpat. No EDS neko nevar saprast Izskatās, ka aprēķinātas tagad kaut kādas kavējuma naudas tekošajām deklarācijām, bet tur parādu nebija!!! Cerams, ka kļūda. Škiet, ka arī paši VID īsti nesaprot.
Ciparinjsh
Ciparinjsh 18.03.2021 12:07
95 ziņojumi
Pašlaik patiešām vēl joprojām ir tāda situācija, ka VID darbinieki paši šo un to jaunajā sistēmā līdz galam īsti nesaprot.
Man savukārt termiņa pagarināšanas grafikā nokavējuma naudas jau bija ierēķinātas.
Aivars007
Aivars007 18.03.2021 12:12
26981 ziņojums

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.