По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Nodokļi un nodevas

Patapinājuma līgums Uz tēmu sarakstu

Patapinājuma līgums
Добрый день! Был заключен договор аренды авто с физ. лицом ( незарег.хоз. деятельность , налог 10 %). Теперь этому человеку отказали в пособии за простой на основной работе. Теперь руководство решило прервать договор аренды и заключить рatapinājuma līgums. Фирма остается держателем и платит налог на эксплуатацию транспортного средства. Правильно ли я понимаю, что можно продолжать списывать техосмотр, текущий ремонт в расходы хозяйственной деятельности и отчислять 50% предналога на приобретение топлива и полученные услуги, связанные с эксплуатацией автомобиля?
Zan
Zan 28.04.2020 16:33
379 ziņojumi

Atbildes (9)

Nodokli maksā par vieglo transportlīdzekli:

kas reģistrēts īpašumā vai turējumā;
kuru lieto uz darba līguma pamata (neatkarīgi no dienu skaita mēnesī);
kuru patapina un lieto vairāk nekā 15 dienas viena kalendāra mēneša laikā.

Nodokli maksā transportlīdzekļa turētājs!

Ja ar nodokli apliekamam transportlīdzeklim ir gan īpašnieks, gan turētājs, tad nodokli maksā transportlīdzekļa turētājs.
Linete
Linete 28.04.2020 17:07
2982 ziņojumi
Спасибо Linete!Но вопрос мой в другом. Я читала,что если рatapinājuma līgums, нельзя списывать ничего,кроме топлива. Но если платить налог?
Zan
Zan 28.04.2020 20:26
379 ziņojumi
Dīkstāvē esošais darbinieks patapinās savu auto uzņēmumam un ar to brauks cits darbinieks? Kaut kā maz ticās, izskatās, ka dīkstāvē esošais darbinieks strādā kā strādājis, bet saņem dīkstāves pabalstu.
Nodoklitis
Nodoklitis 28.04.2020 21:36
224 ziņojumi
Dīkstāvē esošais darbinieks patapinās savu auto uzņēmumam un ar to brauks cits darbinieks? Kaut kā maz ticās, izskatās, ka dīkstāvē esošais darbinieks strādā kā strādājis, bet saņem dīkstāves pabalstu.
Похоже на то. Я бы не рисковала с машиной, если человек официально в простое
Albina
Albina 29.04.2020 10:48
64599 ziņojumi
Dīkstāvē esošais darbinieks patapinās savu auto uzņēmumam un ar to brauks cits darbinieks? Kaut kā maz ticās, izskatās, ka dīkstāvē esošais darbinieks strādā kā strādājis, bet saņem dīkstāves pabalstu.
Nodoklitis 28.04.2020 21:36
Человек работает совсем в другом месте. Место работы рядом с домом. Машина пока не нужна и пользуется машиной муж в другой фирме
Zan
Zan 29.04.2020 13:44
379 ziņojumi
Человек работает совсем в другом месте. Место работы рядом с домом. Машина пока не нужна и пользуется машиной муж в другой фирме
Zan 29.04.2020 13:44
И VID поверит, что человек дает в бесплатное пользование свою машину?
Albina
Albina 29.04.2020 18:12
64599 ziņojumi
Es savam vīram laikam dotu lietot mašīnu arī bez maksas, es esmu devīga
Ilzex
Ilzex 29.04.2020 19:22
2666 ziņojumi
Es gan tāds nedevīgs, Vairiņu nevienam neuzticu.
Nodoklitis
Nodoklitis 29.04.2020 22:23
224 ziņojumi
Es savam vīram laikam dotu lietot mašīnu arī bez maksas, es esmu devīga
Ilzex 29.04.2020 19:22
Ar tādu sievu patīkami dzīvot.
Ja tā nebūtu, nāktos iet "pa kreisi"...
Jo vīrieša organisms prasa savu...
Aivars007
Aivars007 30.04.2020 11:42
26981 ziņojums

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.