По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Uzņēmējdarbība, komerclikums, darījumi. Sabiedriskās un bezpeļņas organizācijas, budžeta iestādes

Закрытие фирмы Регистром Предприятий Uz tēmu sarakstu

Закрытие фирмы Регистром Предприятий
Добрый день! Скажите, грозят ли какие-либо санкции и кому, если фирму закрывает Регистр из-за неподачи документов о выгодополучателях. Фирма последние годы не работала. У фирмы баланс нулевой (капитал=убыткам). 50 евро платили исправно. За 2019 год тоже успели заплатить, но Годовой отчет за 2019 сдать не успели. Сейчас права подписи ни у кого нет и Годовой отчет сдать невозможно.
Elena_a
Elena_a 06.02.2020 17:27
124 ziņojumi

Atbildes (3)

Manuprāt sodu šajā gadījumā var uzlikt vairs tikai fiziskai personai - uzņēmuma bijušajam valdes loceklim. Uzņēmums jau kā tāds ir likvidēts un nav ko sodīt. Man ir bijis klients, kam bija 2 uzņēmumi, pats jau sen kā emigrējis uz Īriju, datu bāzē redzu, ka viens uzņēmums likvidēts 2016.gadā, otrs - 2018.gadā. Cik es saprotu, tad likvidācija VID inicēta, lai gan nodokļu parādu tiem nebija, tik atskaites netika sniegtas. Domāju, ja no īpašnieka, (valdes locekļa) kas tiktu pieprasīts no VID puses., viņš būtu man jautājis, bet nē.
Sandra48
Sandra48 06.02.2020 19:09
324 ziņojumi
Uzņēmumu reģistrs vispirms sūtīja draudu vēstules par to, ka likvidēs uzņēmumu, ja "nekavējoties" neiesniegs patiesā labuma guvējus, tā ka laiks bija, vajadzēja sākt kaut ko darīt. Bet nedomāju, ka kādam par to būs sankcijas.
Ilzex
Ilzex 06.02.2020 22:09
2666 ziņojumi
Pretenzijas valdes loceklim (arī bijušam) var izvirzīt piecu gadu laikā (ja pareizi atceros)
Mu-maija
Mu-maija 09.02.2020 13:54
15814 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.