По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Darba likumdošana, darba attiecības. Darba drošība.

Nepilns darba laiks un mēnešalga Uz tēmu sarakstu

Nepilns darba laiks un mēnešalga
Sveiki,

mans jautājums ļoti līdzīgs iepriekšējam, bet man šķiet, ka tomēr ir savādāks, tāpēc tēma atsevišķi.

Tātad darbiniekam noteikts nepilns darba laiks 10 stundas nedēļā un mēnešalga 380 EUR. Nestrādā katru dienu, un stundu skaits pa dienām ir atšķirīgs. Ir vienošanās, ka varēs veikt darbu arī virs 10 stundām nedēļā. Šīs stundas virs noteiktajām 10 ir jāapmaksā papildus tiem 380 EUR pēc stundas likmes, vai ne? Bet kāda būs šī likme?

Es domāju, ka varētu pieņemt, ka 10 stundas nedēļā sadalās pa 2 stundām katrā darba dienā (ieskaitot svētku dienas?), tad, 380 dalot ar šīm 2 x 'mēneša darba dienas', iegūtu īsto stundas likmi konkrētajam mēnesim?
Novembrim tas būtu 380 / 2 x 21 = 9.05 EUR/h?

Kā jūs rēķinātu?
Zaneoga
Zaneoga 11.12.2019 15:32
156 ziņojumi

Atbildes (9)

Varbūt tomēr ir kāds komentārs? Nevienam nav bijuši šādi nosacījumi algas aprēķinam?
Zaneoga
Zaneoga 13.12.2019 10:40
156 ziņojumi
Ну, какой коментарий?
Если работнику установено неполное время и время работы в каждую неделю разное, в договоре сразу пишем часовую ставку.
Сколько часов отработал, за столько и получил.
Allda
Allda 13.12.2019 11:11
2908 ziņojumi
Jā, es zinu, ka stundas likme ir labākais variants šādam darbiniekam. Bet šoreiz ir situācija, ka darba līgums ir tāds, kāds tas ir, un man jārēķina ar šādiem dotajiem lielumiem.
Zaneoga
Zaneoga 13.12.2019 11:56
156 ziņojumi
Ну можно и к договору сделать "Darba līguma grozījumi" в соответствии с ситуацией на данный момент
Ведь в течении времени,в договоре может что-то меняться...
Gravchik
Gravchik 13.12.2019 12:34
6081 ziņojums
Jautājums bija, kā pie šiem nosacījumiem aprēķināt algu.

Bet, ok, ja prasās paskaidrojumi, tad, prooootams, es centos vadību pārliecināt, ka šajā gadījumā vajag noteikt stundas likmi, nesanāca. Tur ir situācija, ka vajag, lai darbinieks patiešām, patiešām saprot, kas viņam pienākas jebkurā gadījumā, un līgumā 380 EUR viņam ir saprotamāk nekā "mistiska" stundas likme. Jo vēl tur ir noteikta arī piemaksu sistēma un, ieliekot līgumā stundas likmi, būtu jau pārāk sarežģīta rēķināšana darbiniekam. Un pēc pieredzes, kad darbinieks kaut ko nesaprot un noskaidrot metas darba inspekcijā, gribas to līgumu darbiniekam skaidrāku. Nu nekas, ka grāmatvedim tagad galva jāpalauza.
Zaneoga
Zaneoga 13.12.2019 12:44
156 ziņojumi

Es domāju, ka varētu pieņemt, ka 10 stundas nedēļā sadalās pa 2 stundām katrā darba dienā (ieskaitot svētku dienas?), tad, 380 dalot ar šīm 2 x 'mēneša darba dienas', iegūtu īsto stundas likmi konkrētajam mēnesim?
Novembrim tas būtu 380 / 2 x 21 = 9.05 EUR/h?

Kā jūs rēķinātu?
Zaneoga 11.12.2019 15:32
Es tā arī līdzīgi rēķinātu - izrēķinātu cik ir konkrētā mēneša normālais darba laiks (4 ned pa 10 stundām plus 1/5 no 10 stundām) un attiecīgi dalītu algu 380 ar normālo darba laiku 42 stundām = 9,05 EUR/h
_susurs_
_susurs_ 13.12.2019 12:53
828 ziņojumi
Es uzstātu, lai tiek grozīts darba līgums - atbilstoši Darba likuma noteikumiem.
Tādus pārgudrīšus vajag pārmācīt!
Darba likuma noteikumi neparedz mēnešalgu pie nepilna darba laika. Manuprāt.
Aivars007
Aivars007 13.12.2019 14:01
26981 ziņojums

cik ir konkrētā mēneša normālais darba laiks
Paldies par viedokli un arī par šo frāzi. Man uz mēles bija, bet nevarēju izsacīt, kas tās par stundām, ko rēķinu. Kaut gan varbūt ne "normālais", bet "nolīgtais" vai "nolīgtais normālais"...

Es uzstātu, lai tiek grozīts darba līgums - atbilstoši Darba likuma noteikumiem.
Tādus pārgudrīšus vajag pārmācīt!
Darba likuma noteikumi neparedz mēnešalgu pie nepilna darba laika. Manuprāt.
Man šķiet, Darba likums nav tā konkrēti nodefinējis, ka ar nepilno darba laiku būtu piemērojama tikai stundu likme, tā ka šāda kombinācija ir iespējama. Man par galvassāpēm.
Zaneoga
Zaneoga 13.12.2019 15:13
156 ziņojumi
Visus dzīves gadījumus neviens likums nekad nenodefinēs.
Tādā gadījumā (ja nevarat panākt normālu darba līgumu) uzskatiet, ka katra nostādātā diena ir 0,2 no nedēļas, ar visām no tā izrietošajām sekām, ja kalendārā ir pilna (5 dienas) darba nedēļa.
Aivars007
Aivars007 13.12.2019 15:28
26981 ziņojums

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.