По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Nodokļi un nodevas

Izīrēt dzīvokļi savam mikrouzņēmumam...? Uz tēmu sarakstu

Izīrēt dzīvokļi savam mikrouzņēmumam...?
Labdien.
Ir vajadzīgs Jūsu viedoklis.

Esmu nopircis dzīvokli un gribu to īzirēt AirBnb vietnē. Es domāju izveidot mikrouzņēmumu un lai bankai nebutu pretrunas izveidojot ligumu kas vajag bankam, un pec tam izīrēt šo dzīvokli savam mikrouzņēmumam.
Jautājums ir šāds:
Vai man būs jāmaksā nodoklis mikrouzņēmumam kā juridiskai personai un pēc tam kā fiziskai personai. Vai nu VID’am ir nepieciešams paradit so darbibu lai nemaksātu dubultā, vai nu kia nemaksat divreiz.

Vēlos samaksāt ienākuma nodokli, ka ari algas nodokļus darbiniekam (sev un apkalposanas personalam) un taja pasa laika nevēlos iet pret bankas līgumu nosacijumiem un maksat dubulta.

Busu patiecigs par Jūsu domam.
Kluthu
Kluthu 28.11.2019 20:56
4 ziņojumi

Atbildes (6)

Mikrouzņēmums maksā no apgrozījuma. Fiziska persona maksā par dzīvokļa izīrēšanu.
Linete
Linete 28.11.2019 21:07
2982 ziņojumi
Mikrouzņēmums maksā no apgrozījuma. Fiziska persona maksā par dzīvokļa izīrēšanu.
Linete 28.11.2019 21:07
ar to es sapratu ko ta neizdosies un vajag pa taisni registret uz MU ?
Kluthu
Kluthu 28.11.2019 21:27
4 ziņojumi
Labāk mēģiniet pa taisno рыбку съесть и на*** сесть.
Aivars007
Aivars007 29.11.2019 08:40
26981 ziņojums
Ну идея была не оптимизация налогов, а упрощенный разговор с банком и красивое оформления себя и обслуж. персонала. Видимо такое оформление выглядит подозрительно. Если вы такое утверждаете, то думаю вид тоже будет не в восторге.
Kluthu
Kluthu 29.11.2019 21:02
4 ziņojumi
Да что вы?! СГД именно будет от счастья прыгать, что с одной кватиры получить аж двойной налог!
Mu-maija
Mu-maija 29.11.2019 22:19
15815 ziņojumi
Понятно, сбасибо. Будемс думать, будем говорить с банком.
Kluthu
Kluthu 03.12.2019 07:41
4 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.