По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Iesācējiem

Удержания из заработной платы Uz tēmu sarakstu

Удержания из заработной платы
Я (преприятие) имею распоряжение от судебного исполнителя, о том, что я должен удерживать со своего работника часть зарплаты и перечислять кому следует. Я это выполняю. Потом работник уволился. Я известил об этом судебного исполнителя. Тут вопросов нет.
Через какое-то время работник вернулся ко мне. И вот вопрос- действует ли предыдущее распоряжение от судебного исполнителя или я должен ждать новое? (Я косвенно знаю, что работник не погасил свой долг) Выполнять ли мне удержания с первой зарплаты или только поле нового распоряжение(сколько там рожает судебный исполнитель: 3 месяца +)?
Kapbepucm
Kapbepucm 01.11.2019 09:47
28 ziņojumi

Atbildes (7)

Cмотря какой был перерыв в работе. Если более 60 дней, то для Вас это новый человек и старые дела Вас не касаются. DL 45.p. "Par darba līguma termiņa pagarināšanu uzskatāma arī jauna darba līguma noslēgšana ar to pašu darba devēju, ja laikposmā no iepriekšējā darba līguma noslēgšanas dienas līdz jaunā darba līguma noslēgšanas dienai tiesiskās attiecības nav bijušas pārtrauktas ilgāk par 60 dienām pēc kārtas.
Sbe
Sbe 01.11.2019 10:04
1169 ziņojumi
Es gaidītu jaunu rīkojumu no tiesu izpildītāja. Jūs jau nezināt, cik tagad jāietur. Varbūt starplaikā kaut kas mainījies. Sevišķi tad, ja tas ir parāds par alimentiem.
Vinnijsp
Vinnijsp 01.11.2019 11:21
308 ziņojumi
Es gaidītu jaunu rīkojumu no tiesu izpildītāja. Jūs jau nezināt, cik tagad jāietur. Varbūt starplaikā kaut kas mainījies. Sevišķi tad, ja tas ir parāds par alimentiem.
Piekrītu šim viedoklim.
Grāmatvedim nav pienākuma "ganīt" visus jākļus, kuri aizmirst par saviem bērniem.
Ir tiesu izpildītāja rīkojums - jāietur no darba algas, nav rīkojuma - patvaļīgi veikt ieturējumus nav pamata.
Es tādus jākļus-staiguļus arī darbā atpakaļ neņemtu.
Tā rodas tie 99%, kad cits citu atbalsta.
Aivars007
Aivars007 01.11.2019 11:33
26981 ziņojums
Ir tiesu izpildītāja rīkojums - jāietur no darba algas, nav rīkojuma - patvaļīgi veikt ieturējumus nav pamata.
Aivars007 01.11.2019 11:33
Pamatojoties uz DL 45.p, es sapratu, ka rīkojums tomēr ir, jo manā gadījumā darba pārtraukums bija 50-55 dienas.
Kapbepucm
Kapbepucm 01.11.2019 13:01
28 ziņojumi
Если переплатите, судебный исполнитель возвращает. А есть с чего удерживать, минималку человеку оставляете? Только на детей удерживают с любой суммы.
Sbe
Sbe 01.11.2019 13:20
1169 ziņojumi
Ir tiesu izpildītāja rīkojums - jāietur no darba algas, nav rīkojuma - patvaļīgi veikt ieturējumus nav pamata.
Aivars007 01.11.2019 11:33
Pamatojoties uz DL 45.p, es sapratu, ka rīkojums tomēr ir, jo manā gadījumā darba pārtraukums bija 50-55 dienas.
Kapbepucm 01.11.2019 13:01
Manuprāt, šai DL normai nav nekāda sakara ar tiesu izpildītāju rīkojumiem.
Aivars007
Aivars007 01.11.2019 13:27
26981 ziņojums
Тоже никак не могла понять, как эта статья связана с темой.
Loral
Loral 01.11.2019 15:07
1163 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.