По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Grāmatvedības un tirdzniecības dokumentu noformēšana. Ierīces maksājumu reģistrēšanai. Darījumus apliecinoši dokumenti

ОС Uz tēmu sarakstu

ОС
Коллеги помогите пжлста,как-то не сталкивалась с таким нюансом.На балансе фирмы находятся несколько ОС - mazietilpīgo kravas automobili,которые участвовали в хоз.деятельности,развозя продукцию нашим клиентам.Но их сдали в металлолом (документов об этом нет,я еще не работала в фирме), как я сейчас могу их списать? По какому документу?
Gravchik
Gravchik 11.09.2019 18:05
6083 ziņojumi

Atbildes (26)

Lūk, un jūs vēl iebilstat pret grāmatvežu sertificēšanu! Iepriekšējais varbūt bija pat ar diviem maģistra grādiem, bet pat PL neprot norakstīt.
Andaz 24.09.2019 17:16
Es, piemēram, iebilstu tāpēc, ka man ir cita virziena (profesijas) augstākā izglītība un sertificēšanas dēļ jārēķinās ar papildus izdevumiem ap 3000 eiro (varbūt nedaudz mazāk), lai iegūtu koledžas izglītību (lai gan jau mācījos finansu grāmatvedību, visāda veida tiesības (komerc, saistību utt.; nu nemācījos vadības grāmatvedību un matemātikas). Sanāk apmēram tā ka "iestāšanās maksa" 3000 eiro + vēl tie 100 vai cik tur būs. Kaut kā nesamērīgi...
Some 24.09.2019 19:10
Nav ko raudāt.
Valdība zina labāk.
Mums ir vislabākā valdība.

Ko tad lai es saku ar saviem mehāniskās slaukšanas operatoru un ar tamborēšanas kursiem...?
Un tās 3 klases un garais koridors man arī netikšot ieskaitīts...
Aivars007
Aivars007 24.09.2019 21:20
26981 ziņojums
Es ar savām dabaszinībām un publiskajām tiesībām esmu aiz borta, bet laikam labi, varēšu mācīt likumus lasīt Sertificētajiem grāmatvežiem un vairs neatbildēšu 90%
Oscar
Oscar 24.09.2019 21:38
nav ziņojumu
90%, ka neatbildēsiet, vai 90%-iem neatbildēsiet?
Aivars007
Aivars007 24.09.2019 21:50
26981 ziņojums
Es ar savām dabaszinībām un publiskajām tiesībām esmu aiz borta, bet laikam labi, varēšu mācīt likumus lasīt Sertificētajiem grāmatvežiem un vairs neatbildēšu 90%
Oscar 24.09.2019 21:38
Vai aiz kuģa borta?
Tad jau kā zivs - ūdenī...
Aivars007
Aivars007 24.09.2019 21:51
26981 ziņojums
Tad jau kā zivs - ūdenī
Es jau tā esmu pēc goroskopa ūdensvīŗs.
Oscar
Oscar 24.09.2019 22:10
nav ziņojumu
Es, piemēram, iebilstu tāpēc, ka man ir cita virziena (profesijas) augstākā izglītība un sertificēšanas dēļ jārēķinās ar papildus izdevumiem ap 3000 eiro
Some 24.09.2019 19:10
Kāds te sakars ar sertificēšanos? Izlasiet pašreizējo likuma redakciju: "grāmatvedis ir fiziskā persona, kuras kvalifikācija atbilst Ministru kabineta noteiktajai grāmatveža ceturtā vai trešā līmeņa kvalifikācijai un kuras kompetenci apliecina attiecīgs izglītības dokuments (diploms vai apliecība), kā arī tāda fiziskā persona, kuras kompetenci attiecīgajos grāmatvedības jautājumos apliecina pieredze vai atbilstošs sertifikāts un kura veic grāmatveža pienākumus;"

Jums ir 3. vai 4.līmeņa profesionālā kvalifikācija vienalga kādā veidā iegūta - mācoties skolā vai kursos? Ja nav, tad jau tagad nedrīkstat strādāt par grāmatvedi! Likumus der palasīt pārmaiņas pēc, pirms visu vainu tagad novelt uz sazin ko!
Paldies Dievam, ka neviens to nepārbauda un nesoda (līdz šim, protams)!
Andaz
Andaz 26.09.2019 16:21
27892 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.