По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Iesācējiem

Reprezentācijas izdevumi Uz tēmu sarakstu

Reprezentācijas izdevumi
Es tā aizdomājos un nolēmu apjautāties pieredzējušākiem grāmatvežiem. Man izskatās, ka tūlīt reperezentācijas izdevumi pārsniegs 5% slieksni no algu fonda, tad nu jautājums. Kad slieksnis tiek pārkāpts, tad man reprezentācijas izdevumi jādala 40 pret 60, kur 60% paliek ar visu PVN izdevumos. Kad taisīšu UIN atskaiti man 60% daļa jāliek iekšā ar PVN vai bez PVN????
Ieva-gramatvede
Ieva-gramatvede 12.06.2019 20:04
12 ziņojumi

Atbildes (2)

7) reprezentācijas izdevumus un personāla ilgtspējas pasākumu izdevumus, kas kopā pārskata gadā pārsniedz piecus procentus no iepriekšējā pārskata gada kopējās darba ņēmējiem aprēķinātās bruto darba samaksas, par kuru samaksāti valsts sociālās apdrošināšanas maksājumi;

Ну и где Вы тут jādala 40 pret 60 увидели? Пропорция 40/60 осталась только в ПВН законе, для ПНП вся сумма расходов+60% неотчисляемого предналога, с неё и платите ПНП
Tt7
Tt7 12.06.2019 20:44
37863 ziņojumi
Piemēram, komercsabiedrība ir iztērējusi reprezentācijas izdevumiem 121 EUR. Kā priekšnodoklis ir atskaitīti 8 EUR. Tātad izdevumi ir 100 EUR un pievienotās vērtības nodokļa daļa, kura samaksāta par minētajiem izdevumiem un nav iekļauta priekšnodoklī, ir 13 EUR. Kopējā izdevumu summa ir 113 EUR (100 + 13), kuru komercsabiedrībai ir jāsalīdzina ar Uzņēmumu ienākuma nodokļa likuma 8.pantaotrās daļas 7.punktā noteikto apmēru – 5 % no iepriekšējā pārskata gada kopējās darba ņēmējiem aprēķinātās bruto darba samaksas, par kuru samaksāti valsts sociālās apdrošināšanas maksājumi.
Tonya
Tonya 13.06.2019 18:44
23 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.