По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Datorprogrammas, autortiesības un licencēšana

TILDE- algas aprēķināšana Uz tēmu sarakstu

TILDE- algas aprēķināšana
Nesen sāku strādāt ar TILDI.
Ieliku : Jauns => Darba laika tabele=">plānots- stundas dienā un naktī un faktiski dienas un nakts stundas.
Izdrukāju- viss kartībā.
Pārslēdzos uz citu darbu un pēc tam atkal ieejot darba laika tabeli programma man 2018 decembrī rāda visus darbinieku par firmas darbības periodu un faktiski esošajiem darbiniekiem stāv 8 st.
Darbiniekiem pārsvarā ir maiņas darbs.
Vajag kaut ka ""saglabāt" ievadītas stundas ? Un kur tas taustiņš ?
Nu nevaru tikt galā
Dzana
Dzana 26.12.2018 16:50
2165 ziņojumi

Atbildes (2)

1) elektroniskā rokasgrāmata

https://www.tilde.lv/jumis/dokumentacija

vai
2) "uzdot savu jautājumu" vai "piesakies konsultācijai" vai "zvani mums 67...."

https://www.tilde.lv/jumis/personals/iespejas#sadala-dluzskaite
Allda
Allda 27.12.2018 09:31
2908 ziņojumi
No jautājuma īsti nevar saprast, bet iespējams, ka noderēs mans ieteikums.
Es strādāju ar diviem dažādiem Jumjiem (t.i. divi dazādi abonementi) un reizēm jāpārliecinās, ka esmu korekti pārslēgusies. Pieslēgties Tildes Jumis Personālam (tām datubāzēm, kas ir mākonī) es nez kādēļ nevaru no Jumja starta lodziņa, t.i. pieslēgties es varu, bet man rāda visus aizvēsturiski atlaistos darbiniekus un nerāda to, ko es esmu nesen izdarījusi. Kad man tas gadījās pirmoreiz, tiesām gandrīz kļuva slikti.
Tā vietā, lai pieslēgtos no Jumja starta lodziņa, vajag atvērt Chrome, tajā atrast mansjumis.lvun ielogoties tur. Un tur man attiecīgā datubāze ir pilnīgā kartībā ar visām nesen izdarītajām izmaiņām.
Tām Jumis datubāzēm, kas ir lokālās, šādu problēmu neesmu novērojusi.
Ilzex
Ilzex 27.12.2018 17:09
2666 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.