По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Datorprogrammas, autortiesības un licencēšana

Datu imports Uz tēmu sarakstu

Datu imports
Labdien!
Kuras no grāmatvedības programmām bez Horizon piedāvā datu importu (konkrētāk dokumentu - pasūtījumu importu csv formātā) ?
Paldies
Kkkk
Kkkk 19.06.2018 19:17
88 ziņojumi

Atbildes (4)

Tilde Jumis, Zalktis
Oscar
Oscar 19.06.2018 20:16
nav ziņojumu
Vai tiešām Zalktī un Tildes Jumī to var izdarīt? Es nedomāju importu saistībā ar banku izrakstiem, ko piedāvā visi, bet gan par pasūtījumu (kur būtu klienta dati, pasūtījuma dati utt no citas sistēmas) importu. Bezmaksas versijās drošvien nav iespēja to pārbaudīt nemaz.
Kkkk
Kkkk 19.06.2018 21:07
88 ziņojumi
Vai tiešām Zalktī un Tildes Jumī to var izdarīt? Es nedomāju importu saistībā ar banku izrakstiem, ko piedāvā visi, bet gan par pasūtījumu (kur būtu klienta dati, pasūtījuma dati utt no citas sistēmas) importu. Bezmaksas versijās drošvien nav iespēja to pārbaudīt nemaz.
Kkkk 19.06.2018 21:07
Gan Zalktī, gan TJ var ielādēt pasūtījumus no dažādām sistēmām, es ielādēju izrakstītās PVZ no Norgate noliktavas sistēmas.
Oscar
Oscar 19.06.2018 21:40
nav ziņojumu
Liels paldies.
Kad failus (piemēram, pavadzīmes) ielādē, tos ir iespējams arī rediģēt Zalktī un TJ?
Kkkk
Kkkk 19.06.2018 23:42
88 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.