По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Darba likumdošana, darba attiecības. Darba drošība.

bērna kopšanas atvaļinājums Uz tēmu sarakstu

bērna kopšanas atvaļinājums
Labdien, lūdzu padomu.

Darbiniece izlēma atteikties no pēcdzemdību B lapas, lai uzreiz ar bērna piedzimšanu saņemtu bērna kopšanas pabalstu + vecāku pabalstu.

VSAA iesniegumu par atteikšanos no B lapas sākot ar dzimšanas datumu uzrakstīja, bet DD par saviem plāniem neko nepateica. Tagad ir vīlusies, ka vecāku pabalsts izmaksāts, it kā viņa būtu strādājusi (30%). Darbā, protams, nebija, jo DD domāja, ka viņa ir uz B lapas (kā tas būtu normāli), bet pati domāja, ka ir BKA. Tagad vēlas, lai DD ziņo, ka viņa ir BKA ar atpakaļejošu datumu (jo viņa faktiski esot bijusi BKA).

Kā šo putru var strēbt un ko vispār te var darīt? Vai vispaŗ kaut ko var ar atpakaļejošu datumu mainīt?
Zhavoronoks
Zhavoronoks 06.12.2016 15:07
349 ziņojumi

Atbildes (2)

Pirmkārt, jūsu Ziņojumā par VSAOI darbiniekam nebūs uzrādīta alga. Otrkārt, jums jāiesniedz Ziņojumu par bērnu kopšanas atvaļinājumu. Un, lai būtu drošāk, varat sazvanīties ar VSAA un precizēt kā rīkoties. Protams, ja darbinieks tiešam nestrādāja...
Klepa
Klepa 06.12.2016 16:21
6646 ziņojumi
Vai pareizi sapratu:
Vecāku pabalstu maksā līdz bērna 1.5 gadu vecumam.
Bērnu kopšanas atvaļinājumu var izmantot pa daļām līdz8 gadu vecumam.

Tātad, ja darbinieks ( bērnam tagad gads) grib uz vasaru atnākt pastrādāt, noziņojam kodu 41, rudenī atkal turpinās BKA, paziņojam ar kodu 40 ( tas attiecīgi pavirzās uz priekšu)
Attiecīgi šajā darba periodā vecāku pabalstu saņems 30 % apmerā un par cik BKA aizies laika ziņā pēc bērna 1.5 gadiem, tad tiek zaudēti šie 70 % ?
Sola
Sola 11.06.2021 18:03
2422 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.