По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Maksātnespēja, bankrots, kredīti un aizņēmumi. Noma, īre, līzings

IK izīrēt telpas saimnieciskajai darbībai no sevis Uz tēmu sarakstu

IK izīrēt telpas saimnieciskajai darbībai no sevis
Seiki. Lūdzu palīdziet, izskaidrojiet, vai es likumīgi varu kā "IK" slēgt ar sevi kā telpu īpašnieku līgumu par telpu patapinājumu, vēlos dot telpas savam IK darbībai, bet sanāk ka pielāgošanas remonts utt, iet no manas personīgās kabatas, bet tā principā ti ir ar IK saimniecisko darbību saistīti iegūldījumi un izdevumi. Varbūt kāds varētu atsūtīt man līguma paraugu, neatradu šeit pieejamos dokumentos. Liels liels paldies.
Raabis
Raabis 21.04.2016 22:06
6 ziņojumi

Atbildes (3)

Вам не договор нужен, а консультация хорошего бухгалтера в реале. Не пожалейте денег ))
Albina
Albina 22.04.2016 09:20
64599 ziņojumi
esmu bijis jau pie gramatvedes un runajis. bet nav vel tadi ienakumi un apgrozijumi l. vlpagaidam remonteju telpas un gribu remonta izdevumus pievienot saimnieciskas darbibas izdevumiem.
Raabis
Raabis 22.04.2016 21:58
6 ziņojumi
Ну если были, то бухгалтер должен был все рассказать. Это вопрос не для форума, а для личной консультации.
Albina
Albina 23.04.2016 07:22
64599 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.