По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Aktuālā diskusija

DIENAS JAUNUMI Uz tēmu sarakstu

DIENAS JAUNUMI
Aivars007
Aivars007 21.07.2015 15:42
26981 ziņojums

Atbildes (5062)

Заставь дурака Богу молится , он и лоб разобъёт
Tt7
Tt7 06.06.2019 16:06
37863 ziņojumi
Заставь дурака Богу молится , он и лоб разобъёт
Дай дураку "хрустальную вазу", он и руки порежет, и "хрустальную вазу" разобьет.
Oscar
Oscar 06.06.2019 16:12
nav ziņojumu
Oscar 06.06.2019 15:50
Kā varēs atšķirt kurš VIDs, kurš rekets no 90-to sākuma?
Ant_lv
Ant_lv 06.06.2019 23:29
3404 ziņojumi
Kā varēs atšķirt kurš VIDs, kurš rekets no 90-to sākuma?
Es gan domāju, ka bez CP dalības to veikt nedrīkst. Nu es jau nestāšos katram, kas man pavicina roku uz ceļa.
Un CP, man šķiet, savu pienākumu ir gana.

Nē, nu es saprotu domu un saprotu, ka tas ir jādara, bet tiekat galā ar lidostu, starptautiskajiem vilcieniem, autobusiem un kruīza kuģiem. Tad uz ceļa "lienat".
Andaz
Andaz 07.06.2019 09:24
27892 ziņojumi
Они совсем оборзели
https://www.liepajniekiem.lv/zinas/sabiedriba/lielakajas-pilsetas-mudinas-atteikties-no-malkas-krasnim-236483
VARAM ir izstrādājusi gaisa piesārņojuma samazināšanas rīcības plānu 2019.- 2030.gadam kas paredz, ka Rīgas, Liepājas un Rēzeknes iedzīvotājiem jānomaina malkas krāsnis un kamīni uz videi draudzīgākām apkures iekārtām, kā arī jāveicina centralizētās siltumapgādes sistēmas attīstība Latvijas pilsētās. Vecās un neefektīvās krāsnis būtu jānomaina līdz 2027.gadam VARAM novērojusi, ka Rīgā ziemas periodā lielu daļu piesārņojuma rada individuālās mājsaimniecības, kas nav pieslēgtas centralizētajai siltumapgādei vai kam nav tādas iespējas to izdarīt.
Meek
Meek 07.06.2019 13:20
5648 ziņojumi
Lielbritānijā tā jau ir ļoti sen, apkurei tiek izmantota tikai gāze, pat kamīni mums ir ar gāzi.
Oscar
Oscar 07.06.2019 13:29
nav ziņojumu
Lielbritānijā tā jau ir ļoti sen, apkurei tiek izmantota tikai gāze, pat kamīni mums ir ar gāzi.
Mēs dzīvojam Latvijā ! Šeit, diemžēl, vēl ļoti daudz mājas ar malkas apkuri un tur dzīvojošiem cilvēkiem nemaz nav tādi ienākumi, lai izpildītu tādas prasības. Un centrāla apkure ir stipri dārgāka par malkas apkuri, pie tam tā ir atkarīga no daudzu citu koplēmuma un samaksas līmeņa. Savu krāsni var iekurināt pēc vajadzības. Ir arī daži citi argumenti, palasiet komentārus tam rakstam. Pie tam ne jau visām vecām koka mājām ir ekonomiski pamatoti tādi izdevumi. Dodiet tiem cilvēkiem citu dzīvojamo platību... un to lai apmaksa tie, kas pieņēma tādus stulbus lēmumus ar savu personīgo naudu
Meek
Meek 07.06.2019 13:53
5648 ziņojumi
http://www.press.lv/post/svershilos-latviya-otkryla-granitsy-dlya-gastarbajterov/
Теперь иностранцам теперь можно будет получить рабочие визы на год, вместо нынешних 90 дней. Таковы поправки к закону об эмиграции, которые вчера принял Сейм в окончательном чтении, пишет bb.lv
Meek
Meek 07.06.2019 13:55
5648 ziņojumi
Rīgā ziemas periodā lielu daļu piesārņojuma rada individuālās mājsaimniecības,
Meek 07.06.2019 13:20
Lai VARAM (ja reiz tāds varošs), EM vai RD ievelk man par saviem līdzekļiem gāzei un pieslēdz autonomu apkuri - es labprāt! ja paši izdomāja, lai paši ari ievieš par saviem līdzekļiem.
Andaz
Andaz 07.06.2019 14:17
27892 ziņojumi
no komentāriem
Tas ir labais! Lielākos putekļus domāju Liepājā rada osta, bet uz tā pamata aizliegsim krāsnis un dosim labu peļņu "Liepājas enerģijai"

+100
Meek
Meek 07.06.2019 14:47
5648 ziņojumi
Es uzskatu, ka to nav jāsāk darīt tā ka uzreiz, kā ar nazi nogriezt malkas apkuri. Bet kur iespējams, būvējot jaunas mājas, jau veidot ar gāzes apkuri. Kā arī manuprāt labākais variants ir nevis mājas ierīkot vienu katlu māju, kas apsilda veselu ciemu, bet katrā mājā ir savs boileris, kas uzsilda ūdeni un kalpo arī siltuma avots. Tādā gadījumā nebūs, ka vienam auksti, otram karsti, regulē pats, slēdz iekšā kad gribi.
Oscar
Oscar 07.06.2019 15:32
nav ziņojumu
katrā mājā ir savs boileris, kas uzsilda ūdeni un kalpo arī siltuma avots.
Oscar 07.06.2019 15:32
Katram dzīvoklim vajag savu! tad tam visam ir patiešām jēga.
Andaz
Andaz 07.06.2019 16:30
27892 ziņojumi
Vai kāds zina, kādā veidā ik mēnesi veidojas papildu maksājums par karsto un auksto ūdeni?
Es arī nezināju, jo nedzīvoju lielā mājā.
Cilvēki nodod namu pārvaldē savu mēraparātu rādījumus no... līdz...datumam.
Atnāk vecis, ielien pagrabā, nolasa rādījumus no kopējā skaitītāja.
Izrādās starpība starp to un iemītnieku kopējiem rādījumiem.
Kāpēc? Nu, daļa - muhļo ar saviem datiem, daļa vēl kaut ko...
Bet rozīnīte ir iekš tā, ka iedzīvotāji uzrāda datus periodā no... līdz, a vecis nolasa datus dažas dienas vēlāk!
Un tā tas noteik katru mēnesi, jo vienmēr ir starpība nolasīšanas brīdī, kura nedzēšas.
Varbūt kāds par to ir zinājis, es biju pārsteigta par šādu cūcību!
Mu-maija
Mu-maija 07.06.2019 18:31
15812 ziņojumi
https://www.tvnet.lv/6702424/no-septembra-tiks-partraukta-galactico-davanu-un-privilegiju-karsu-darbiba
Meek
Meek 07.06.2019 19:41
5648 ziņojumi
Izrādās starpība starp to un iemītnieku kopējiem rādījumiem.
Kad dzīvoju Rīgā, mājā bija 70 dzīvokļi. Dzīvokļu kooperatīvs. Katru mēnesi jānodod skaitītāja rādījumi.
Kad tikko ievācos, šo nebiju piefiksējis. Izrādās, kas nenodod skaitītāja rādījumus, tas maksā starpību. Vienreiz samaksāju, pēc tā pret skaitītāja rādījumiem attiecos kā pret Dievu. Rādījumus nodevu personīgi pārvaldniecei.
Oscar
Oscar 07.06.2019 20:14
nav ziņojumu
Attiecībā uz ūdens patēriņa starpību es esmu diezgan pārliecināta, ka Rīgas Ūdens skaitītāji skaita pēc saviem īpašajiem fizikas likumiem. Dzīvokļu biedrība, visus rādījumus vienā dienā fiksē viens un tas pats cilvēks, jo skaitītāji izvietoti ārpus dzīvokļiem Starpība konsekventi ir 40-50% no individuālo skaitītāju rādījumu summas. Nu labi, vasarā varbūt pāris reizes salaista apstādījumus, bet ziemā?
Ilzex
Ilzex 07.06.2019 20:53
2666 ziņojumi
Разница между квартирными и домовыми счётчиками будет всегда, ибо общедомовой фиксирует всю воду на входе, а квартирные только расход на выходе, а разница остаётся в нижней разводке и в стояках, допуск на разницу до 20%, если больше - апсаймниекотайс должен начинать вести расследование. Разница в днях снятия счётчиков выравнивается в следующем месяце, если не выравнивается, значит народ тупо ворует у соседей.
Tt7
Tt7 07.06.2019 22:01
37863 ziņojumi
Я вот только не понимаю, если Латвия выполняет требования по выбросам на 220%, то это уже не просто дураки, разбившие лоб и вазу, но и весь череп разнесён на осколки Электроэнергию производим самую зелёную, но при этом платим налог как за грязную, 1 евро за мегаватт, мелочь такая, 3,5 миллиона в год, а при этом ещё платим 0,03 евро за каждый кубометр воды и акциз на газ, из которой та чистая энергия производится. А потом ещё OIK несколько миллиардиков за всю ту же чистую и зелёную, но ведь мало ж, оказывается, блин, надо ещё и печки ликвидировать, за дрова то акциз ещё не платим, но исключительно опять же за наш счёт, ну а как же ж , мы же свободные и независимые, мы же в ЕС. Начхать, что старые страны вообще забили на эти требования, они ж лохи, а мы ж самые продвинутые, ну типа прогнутые
Tt7
Tt7 07.06.2019 22:15
37863 ziņojumi
а разница остаётся в нижней разводке и в стояках, допуск на разницу до 20%,
Tt7 07.06.2019 22:01
А я вот не поняла, там воды каждый месяц на 20% больше становится ? Это ж мы так и утонем.
Или куда та вода девается ?
Meek
Meek 07.06.2019 23:00
5648 ziņojumi
Ттт, лишь бы не оказалось пророческим про акциз на дрова. Которые кстати до сих пор идут с пониженным НДС для населения.
Ant_lv
Ant_lv 07.06.2019 23:02
3404 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.