По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Iesācējiem

Tehnikas pārdošana Uz tēmu sarakstu

Tehnikas pārdošana
Uzņēmuma grāmatvedības metodikā teikts, ka pamatlīdzekli atzīst kā uzskaites objektu, ja vienas vienības vērtība ir 300 un vairāk latu (bez pievienotās vērtības nodokļa).Pērn uzņēmums iegādājās tehnikas vienību par cenu , kas zemāka par 300Ls, iegrāmatots kontā 7440.Šogad šo tehnikas vienību pārdod. Lūdzu palīdziet ar šī darījuma grāmatojumiem?!Jau iepriekš paldies!
Ziema123
Ziema123 23.03.2012 14:52
18 ziņojumi

Atbildes (3)

D2XX K 6XXX vai 8XXX pārējie ieņēmumi; ieņēm. no inventāra pārdoš. vai taml.
K5721 ja esat PVN maksātājs
Abra
Abra 23.03.2012 15:00
2292 ziņojumi
Jā nekādu problēmu, pārdot var ne tikai PL
Ilma
Ilma 23.03.2012 15:35
30495 ziņojumi
Grāmatveži aizmirst tādus brīnumus, kā zembilances konti. Kuros jāglabā viss, kas nepieciešams, piemēram PL, kuri ir lētāki par metodikā noteikto, bet tiek lietoti. Un vēl jau ir arī mazvērtīgais inventārs, ko arī neviens nav atcēlis - vismaz tā uzskaiti natūrā, lai pārdodot nav jābrīnās - kur tāds ņemts.
Andaz
Andaz 23.03.2012 16:33
27897 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.