По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Maksātnespēja, bankrots, kredīti un aizņēmumi. Noma, īre, līzings

Maksātnespēja, likvidācija un Pamatlīdzekļis Uz tēmu sarakstu

Maksātnespēja, likvidācija un Pamatlīdzekļis
Labdien,
Uzņēmumam ir neapmaksatais pamatlidzeklis (summa ir diezgan liela), naudas nav, un izskatas ka uzņēmumu labāk likvidēt. Nevaru saprast no kuras puses sākt šo procesu. Ja uzņēmums nevar pardot šo PL un atbilstoši samaksāt kreditoram, ko var ieteikt šajā situācijā? Ja uzņēmums var pārdot PL bez par daudz mazāko summu, vienālga paliks parāds kreditoram, vai šajā situācijā var bez sēkam likvidēt uzņēmumu?
Ļoti gaidīšu komentarus, jo vispar nevaru saprast uz kuru pusi man ir jādoma.
Paldies!
Marininka
Marininka 22.03.2012 16:49
113 ziņojumi

Atbildes (34)

Paldies
Carbobalt
Carbobalt 22.03.2012 19:29
842 ziņojumi
Pasakiet savam revizoram, ka ņemsiet citu, ja sāk prasīt arvien dārgāk ( ja vien tam nav pamatots iemesls).
Ilma
Ilma 22.03.2012 21:36
30495 ziņojumi
Ilma, сказать можно, могут ответить-ņemsiet citu, un ko tālak darīt? :'(
Carbobalt
Carbobalt 22.03.2012 22:04
842 ziņojumi
Neatceros, vai esmu stāstījis.
Kādreiz pārņēmu vienu grāmatvedību samērā briesmīgā stāvoklī - xls formātā viss bija.
Arī revidents bija pārbaudījis.
Piezvanīju šim revidentam - sak tā un tā, esmu visu sakārtojis, viss ir programmā, dokumenti kārtībā, Jums būs viegli pārbaudīt. Cik prasīsit par darbu?
Uz ko man atbildēja: Ak tā! Jauki! Pie iepriekšējās grāmatvedes neko nebija iespējams pārbaudīt, tāpēc neko daudz arī neprasīju. Ja Jums tagad viss kārtībā, es varēšu vairāk pārbaudīt, un nosauca divas reizes lielāku cenu.
Protams, pasūtīju pupās.
Aivars007
Aivars007 22.03.2012 22:20
26981 ziņojums
Nu tad ņemiet citu, revidenti taču ir milzīgs bars, gan jau labu atradīsiet. Tikai tagad jau drusku pavēlu.
Ilma
Ilma 22.03.2012 22:21
30495 ziņojumi
Ilma, man ir revidents. Cilvēcīgs un prasīgs. Esmu apmierināts.
Carbobalt gan laikam jāpameklē cits, nav nekas par vēlu. Ja vien grāmatvedība kārtībā.
Aivars007
Aivars007 22.03.2012 22:24
26981 ziņojums
Я получаю заключение присяжного через бухгалерскую фирму -посредника. Меня не устраивает, что требуют заполнять кучу формуляров и различных форм для присяжного и потом несут ему на подпись, как свою работу. В этом году первый мой вопрос был не цена, а именно эти различные формы. Заверили -сами составим. В понедельник понесу и цену узнаю :'(
И еще спрашивают оборот. Но это не показатель объема работ для проверки.У меня были фирмы с огромным оборотом и всего три контракта на млнxxx, а есть маленькие, но документооборот ого-го.
Carbobalt
Carbobalt 22.03.2012 22:44
842 ziņojumi
Я получаю заключение присяжного через бухгалерскую фирму -посредника. Меня не устраивает, что требуют заполнять кучу формуляров и различных форм для присяжного и потом несут ему на подпись, как свою работу. В этом году первый мой вопрос был не цена, а именно эти различные формы. Заверили -сами составим. В понедельник понесу и цену узнаю :'(
И еще спрашивают оборот. Но это не показатель объема работ для проверки.У меня были фирмы с огромным оборотом и всего три контракта на млнxxx, а есть маленькие, но документооборот ого-го.
Carbobalt 22.03.2012 22:44
Ieva Liepiņa, Nelda Janoviča, Marija Kaņepe - labākas nezinu.
Andaz
Andaz 23.03.2012 09:41
27892 ziņojumi
Paldies visiem par saviem komentāriem. Esmu sarugtināta ar vgk.lvesošjiem grāmatvežiem. Telefonus nosūtīšu vēlāk, lai Jums būtu iespēja uzzināt vairāk! Jauku dienu! un ceru ka kad Jums būs kādi jautājumi, jūs ari saņemsiet tik patikāmu atbalstu! Visu labu!
Marininka
Marininka 23.03.2012 14:53
113 ziņojumi
Andaz, paldies
Carbobalt
Carbobalt 23.03.2012 15:21
842 ziņojumi
Ну заоффтопили!
Решение должны принимать владельцы. И насчет продажи ОС нужно говорить с кредитором и смотреть договор-может вы вообще не можете его продавать, пока не выкупите.
Brita 22.03.2012 18:03
Marininka, Jūs šo izlasījāt?
Dimma
Dimma 23.03.2012 15:59
1727 ziņojumi
Ai, kādi mēs ļauni :'(
Andaz
Andaz 23.03.2012 16:38
27892 ziņojumi
Andaz
Andaz 23.03.2012 16:38
27892 ziņojumi
Еще надо смотреть, не бы ли владелец гарантом по кредитному договору. Тогда дела плохи -ликвидация не спасет от выплаты долга.
Julijatim
Julijatim 24.03.2012 20:50
8797 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.