Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).
Iesācējiem
ycetnaja politika dlja mikropredprijatij Uz tēmu sarakstu
Atbildes (17)
Искать? Может есть имена и явки? В разделе "файлы пользователей" нет функции поиска.

Nikoavto 21.09.2011 09:11
69 ziņojumi
69 ziņojumi
Nu, Cleo, supper. Tikai papīrs daudz iztērējas, žēl, atkal cik koki jānorērt. Bet par to VID pie kājas.:-|
Cleo!
Класс!!!!
а PVN nolikums есть?
а еще об автотранспорте и списании бензина
о командировках
Darba kārtības noteikumi
dienesta instrukcijas
-- если все- то больше 100 листов выйдет...
Класс!!!!
а PVN nolikums есть?
а еще об автотранспорте и списании бензина
о командировках
Darba kārtības noteikumi
dienesta instrukcijas
-- если все- то больше 100 листов выйдет...
Cleo молодец!


Nikoavto 21.09.2011 10:09
69 ziņojumi
69 ziņojumi
Es esmu mikrouzņēmums, bet neesmu PVn maksātājs, tāpēc tur nav nolikuma par PVN, bet manās metodikās atsevišķi meklējiet, kādreiz bija taisīts citiem.
Kontu plāns ir tukšas lapas, jo katram ir savs. Es negribu rakstīt, tāpēc to drukāju no Zalktis programmas un pievienoju klāt metodikai.
Es daudz ko smeļos no Jums kolēģi (PALDIES Jums par to) un tas, ko ielieku savā krātuvītē ir kā pateicība par šeit gūtajām atbildēm un mani interesējošiem jautājumiem un situācijām grāmatvedības uzskaitē.
Aizvērt
Īss pārkāpuma apraksts
Aizvērt