По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Maksātnespēja, bankrots, kredīti un aizņēmumi. Noma, īre, līzings

ko darīt? Uz tēmu sarakstu

ko darīt?
Labdien,iesakiet ko darīt šādā situācijā.Piegādātājs veic pakalpojumu.Mēs daļēji apmaksjam ar avansa maks.parpakalpojumu klientam uz SEB BANKU,nākamo rēķinu klients izraksta uz citu banka swedbanku ,es kā grāmatv.līdz galam nepaskatos un aizskaitu uz iepriekš.norādīto.Diemžēl konts ir bloķēts ar VID ZIņU.Tagad nauda ir VIDā .....PAKALP.PIEGAD.prasa naudu un piekodina,ka darbu nebeigs kamēr nauda būs viņa NORāDīTAJā SWEDBANKā .sANāK ka man jāmaksā atkārtoti-savas neuzmanības dēļ.Kā atgūt naudu ,samaksat piegād.lai veiktu pakalpojumu līdz galam.Paldiespar padomiem.
Keterina
Keterina 24.05.2011 14:00
67 ziņojumi

Atbildes (11)

nav nekas jāmaksā, bankas VIDAm ziņo arī par jaunatvērtajiem kontiem
Linete
Linete 24.05.2011 14:03
2982 ziņojumi
Es laikam esmu naivs, bet man liekas, ka jebkuram uzņēmumam pašam jāsniedz ziņas VIDam, kad atver jaunu kontu citā bankā.:-O
Vinnijsp
Vinnijsp 24.05.2011 15:35
308 ziņojumi
Izskatās, ka piegādātājam ir kāds parāds VID-am, tāpēc arī konts nobloķēts un visa ienākošā nauda tiek novirzīta VID-am parāda dzēšanai. Domāju, ka piegādātājam būtu ar to jāsamierinās, pretējā gadījumā diez vai tiesa nolemtu par labu viņam un diez vai Jums liktu naudu skaitīt otrreiz. Galu galā konta īpašnieks taču ir PIEGĀDĀTĀJS. Tā nav Jūsu problēma, ka viņam ir nenokārtotas saistības ar VID. Iespējams, ka juristam būtu savs viedoklis. Citā gadījumā, ja grāmatvedis kļūdās un pārskaita naudu uz nepareizu kontu, banka to atgriež, bet šis nav tas gadījums.
Daceneste
Daceneste 24.05.2011 15:35
142 ziņojumi
Normālās firmas raksta vēstules par bankas rekvizītu izmaņām.:-S
Loral
Loral 24.05.2011 15:38
1163 ziņojumi
Vinnijam - VID-ā mums paskaidroja, ka šobrīd kārtība ir tāda, ka bankas pašas ziņo VID-am par jaunu bankas kontu atvēršanu. bet KETERINAS jautājuma būtība bija cita.
Daceneste
Daceneste 24.05.2011 15:38
142 ziņojumi
Распечатайте платежку из СЭБа и пошлите с письмом заказчику. Вы не должны платить дважды.Их новый счет - вопрос времени. ВИД и его блокирует. Если, что-то меняется в реквизитах я обычно прикрепляю яркий стикер и пишу обратить внимания на изменения. Хотя реквизиты нужно смотреть внимательней.
Oliy
Oliy 24.05.2011 15:53
980 ziņojumi
bet konts taču nav slēgts! Naudu pieņēma. Ja grib, lai naudu ieskaitītu citā kontā, tad , lai atskaita "nepareizi" ieskaitītajā kontā.
Ingad
Ingad 24.05.2011 16:42
460 ziņojumi
takš pasakiet, ka paziņosiet VIDAM par jauno kontu, lai slēdz arī to ar paātrinājumu, nevis lēnām. tīri viņu problēma, ja bija tik svarīgi, lai ieskaita tieši jaunatvērtajā tad varēja vismaz e-pastu izsūtīt ar jaunajiem rekvizītiem, tas neko nemaksā.
Sibylla
Sibylla 25.05.2011 11:41
1499 ziņojumi
pvn mazgātāji jau droši
Linete
Linete 26.05.2011 13:11
2982 ziņojumi
А письменный договор был на эту услугу?
Tt7
Tt7 26.05.2011 13:55
37863 ziņojumi
Līgumi un rēķini pvn mazgātāju firmā vienmēr ir čotka uzrakstīti, tādēļ jau netiek galā ar shēmotājiem
Linete
Linete 31.05.2011 14:00
2982 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.