По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Elektroniskās deklarēšanas sistēma (EDS)

PVN deklaracija reizi pusgadā Uz tēmu sarakstu

PVN deklaracija reizi pusgadā
Uzņēmuman PVN deklaracija 2010. gadā bija jāiesniedz reizi pusgadā. Decembra beigās tika realizēta prece uz Igauniju. Janvarī iesniedzu PVN deklarāciju par 2010. gada 2.pusgaduun PVN2 par decembri. PVN deklarācija par pusgadu tiek noraidīta. Jo, ja ir PVN2, tad deklarācija ir jāiesniedz reizi mēnesī. Tagad nesaprotu kā man tos periodus sadalīt!
Bibi
Bibi 18.01.2011 18:05
nav ziņojumu

Atbildes (6)

Man liekas, ir jānodod deklarācija par decembri, tajā iekļaujot datus par pusgadu.
Loral
Loral 18.01.2011 18:27
1163 ziņojumi
Man arī jāsniedz reizi pusgadā.Bija imports no ES.Esiesniedzu visu kā parasti, arī PVN 2 par pusgadu.Nedomāju, ka viena maza darījuma dēļ man tagad jāmēģina apmānīt visa VID sistēma.Varbūt man nav taisnība, bet zvanījis man neviens no VID nav.Tadjau viņus viss apmierina.
Aivareno
Aivareno 18.01.2011 19:12
6641 ziņojums
Ja pareizi atceros, pats VIDs izdomāja tādu "shemu";-)
Loral
Loral 18.01.2011 19:37
1163 ziņojumi
импорт тут не причем,

меняется таксационный период, если сами поставили что-то в ЕС
Bukk
Bukk 18.01.2011 23:10
763 ziņojumi
У меня был сейча такой же случай,я звонила в свой ВИД исполнителю по ПВН декларации и они объяснили и сделали так- в ЕДС изменили срок сдачи отчета на -месяц и нужно сдать декларацию за декабрь,но данные за полгода. Я так сдала и все после этого приняли
Smila
Smila 18.01.2011 23:18
1987 ziņojumi
Paldies visiem, kas atbildēja! Sazvanījos ar VIDu un tur paskaidroja, ka ir tas variants, norāda periodu decembri, bet uzrāda visa pusgada datus.

Man tas liekas mazliet dīvaini!
Bibi
Bibi 19.01.2011 10:14
nav ziņojumu

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.