По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Dažādi neklasificēti jautājumi

Apsaimniekošana - jurists Uz tēmu sarakstu

Apsaimniekošana - jurists
Varbūt jūs varētu ieteikt kvalificētu un pārbaudītu juristu mājas apsaimniekošanas jautājumos...

Ir ieildzis konflikts ar mājas apsaimniekotāju un paši (fiziska persona)vairs nevaram tikt galā.
Harmonija
Harmonija 30.10.2009 13:18
115 ziņojumi

Atbildes (7)

Kādā jautājumā nevarat rast kopēju valodu?

Mēs pirms kāda laika ar savu māju atvienojušies no namu pārvaldes, kura mūs čakarēja cik tai tīka. Tagad esam spiesti cīnīties ar tās čakarēšanas sekām. Ejam pie dažādām instancēm, uzsākam sarunu par apsaimniekotāja sniegšanu tiesā, bet pretī tik saņemam atbildes, ka tā ir cīņa ar vēja dzirnavām un neko nepanāksim.
Gaandrejeva
Gaandrejeva 30.10.2009 14:12
51 ziņojums
Varu ieteikt Ventspils advokātu Gints Laiviņš - Laivinieks. Vienu tiesu mēs jau vinnējam. Vēlu pacietību!
Alivo
Alivo 30.10.2009 14:40
nav ziņojumu
kopš 2000.gadamums ir autonoma apkure dzīvoklī Ķekavā. Bij noslēgta mutiska vienošanās, ka maksāsim viņiem par siltumu, jo apsaimniekotājs bija nopircis jaunu apkures katlu. Summas arī nebija lielas.

Uz šo brīdi summas ir astronomiskas jo dzīvoklis ir liels, sanāk maksāt dubultā - gan apsaimniekotājam, gan Latvijas gāzei.

Apsaimniekotājs pieprasa dokumentāciju, kas jau tika iesniegta 2000.gadā, papildus vēl izvirzot dažādas prasības un familiāri atbildot uz vēstulēm.

Atvienoties no namu pārvaldes nekad nesanāks, jo iedzīvotāji ir iesīkstējuši un viņus apsaimniekotājs vairāk vai mazāk apmierina.

Bet man nav vairs tā cīņas spara, kas bija sākumā. Tāda, lūk, bēda.
Harmonija
Harmonija 30.10.2009 15:32
115 ziņojumi
Кто ж о таких вещах mutiska vienošanās заключает!
Martinas
Martinas 30.10.2009 15:38
38532 ziņojumi
Tā jau ir kā ir - vīrs gribēja laikam apsaimniekotājam "izpalīdzēt"..jauns katls, lielas izmaksas, jāpalīdz...

Izpalīdzējās.

Ja man būtu iepriekšējā alga, bez ierunām visiem visu samaksātu, tomēr šobrīd nevaru tā atļauties. Šoreiz vajadzētu apsaimniekotājam "izpalīdzēt", jo autonomā apkure ir ierīkota ar visu dokumentāciju, tomēr šajā situācijā dots devējam neatdodas...

Visvairāk man kremt apsaimniekotāja attieksme.
Harmonija
Harmonija 30.10.2009 15:44
115 ziņojumi
Atvainojos par tik smagu tēmu piektdienā, šodien saņēmu no apsaimniekotāja vēstuli un padevos emociju uzplūdiem.
Harmonija
Harmonija 30.10.2009 15:46
115 ziņojumi
А что он вообще имеет право с Вас требовать, если договора нет? По-моему, Вы его можете в сад послать.
Martinas
Martinas 30.10.2009 16:12
38532 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.