смена владельца
Добрый день!Ф-ма должна предыдущему владельцу ,а денег отдать нет .Долг может остатся висеть ? Или если теперь это посторонний человек,то и без % нельзя оставлять займ ? И что еще выплывает при смене владельца ?
Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).
Nu re, aprunājos ar uzņēmuma pircēju, tas teica, ka mutiski savā starpā esot runājuši, ka visu kas uzpeld pēc pirkšanas kārto (saņem) pircējs, tā arī bez papīriem visas dividendes pārraxtīju uz jauno īpašnieku... Tāc lūk stāsts no reālās dzīves par šo tēmu! Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.
Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.