По-русски
Piemēram: PVN deklarācija

Uzmanību! Jūs šobrīd skatāties forumu ierobežotā režīmā - autorizējaties (lapas augšdaļā) vai reģistrējaties lai piekļūtu visām foruma iespējām (tēmas / atbildes izveidošana, piekļuve sarakstiem «Atlasītās», «Manas tēmas», «Neizlasītās»).

Darba likumdošana, darba attiecības. Darba drošība.

Darbinieka nodarbināšana Uz tēmu sarakstu

Darbinieka nodarbināšana
Sveiki!

Ja uzņēmums pieņem darbā fizisku personu par gabaldarbu veikšanu, tad ir jāslēdz līgums un alga jāapliekas ar visiem nodokļiem. Ja tas darba periods ir tikai 2 nedeļas. Vai nevar kaut kādi citādi noformēt dokumentus???
Rone2
Rone2 24.07.2008 13:25
126 ziņojumi

Atbildes (3)

Jūs varat slēgt uzņēmuma līgumu, taču nodokļi tāpat visi būs, izņemot riska nodevu. "kaut kādi citādi" nevar.
T_
T_ 24.07.2008 13:47
692 ziņojumi
Vai tādā gadījumā par darbinieku arī jāziņo VID? Šajā jomā nav bijusi pieredze. Tad viņa alga apliekas ar soc.nodokliun 25% IIN ?
Rone2
Rone2 24.07.2008 13:53
126 ziņojumi
Jā, jāziņo VID un jāietur gan VSAOI gan IIN. Ietaupījums ir tikai - nevajag maksāt atv.kompensāciju un riska nodevu.
Ilma
Ilma 24.07.2008 20:18
30495 ziņojumi

Paldies pateica

Nosūtīt ziņojumu Pievienot Kontaktiem

Vietnes izmantošanas laiks bez autorizācijas ir beidzies!

Lai varētu turpināt izmantot vietni, jums ir jāautorizējas vai jāreģistrējas.

Pēc 10 sekundēm jūs automātiski novirzīs uz reģistrācijas lapu.